MyPhone na święta

Logo myPhone

Firma myPhone wprowadza na rynek promocyjną ofertę przedświątecznej sprzedaży telefonów komórkowych. Są to cztery promocje.

Pierwszy zestaw promocyjny zawiera telefon myPhone 1055 razem ze stacją ładującą. Jest to model pochodzący z serii myPhone Simple Life. Obsługa telefonu jest bardzo prosta, dzięki czemu jest to propozycja doskonała dla seniorów. Telefon charakteryzuje się posiadaniem dużych klawiszy, kontrastowym wyświetlaczem, intuicyjnym menu, długim czasem czuwania telefonu, wyposażeniem w przycisk SOS, który pozwala wezwać pomoc w krytycznym momencie. Teraz dodatkowo został wyposażony w stacjonarną bazę ładującą, która bardzo ułatwia ładowanie telefonu. Wystarczy tylko pamiętać o odłożeniu telefonu na bazę po skończonej rozmowie. Cena sugerowana tego zestawu to 199 złotych.

Drugi zestaw myPhone 1070 CHIARO w połączeniu z eleganckim, skórzanym pokrowcem. Jest to kolejny model przeznaczony dla starszych użytkowników, zwłaszcza pań. Przed świętami zestaw jest dostępny w cenie 249 złotych.

Kolejny trzeci przedświąteczny zestaw zawiera telefon Dual SIM myPhone 6500 METRO z dodatkową kartą pamięci 2 GB. Jest to model z tzw. wyższej półki. Można z niego korzystać zarówno w pracy, jak i słuchać z nim dobrej muzyki. Telefon został wyposażony w duży wyświetlacz, odtwarzacz audio i wideo, w radio, Bluetooth, w aparat cyfrowy 3,2 megapikselowy. Cena za zestaw to 319 złotych.

Czwarta, ostatnia promocja dotyczy modelu myPhone 9026 TV MOON. Jest to najczęściej kupowany w Polsce model Dual SIM wyposażony w klawiaturę QWERTY i odbiornik TV. Dodatkowo telefon posiada odtwarzacz audio i wideo, Wi-Fi, aparat z matrycą 2 MPx. Przed świętami telefon można kupić w cenie sugerowanej 299 złotych.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe