W Orange możesz testować Nokię Lumia 920

Logotyp Orange

W sieci komórkowej Orange ruszyła ósma edycja konkursu „Testuj z Orange”. Obecny konkurs dotyczy płatności zbliżeniowych dokonywanych telefonem Nokia Lumia 920. Smartfon jest wyposażony w kartę SIM Orange Cash, oraz w głośnik Nokia Play 360. Określona liczba testerów może otrzymać telefon na własność.

Osoby, które chcą wziąć udział w teście muszą zarejestrować się na stronie www.testuj.orange.pl , a następnie muszą odpowiedzieć na pytanie eliminacyjne. Rejestrować można się do 3 grudnia. Lista zakwalifikowanych do badania osób zostanie ogłoszona 14 grudnia. Testy będą trwały 5 tygodni. W tym czasie uczestnicy będą mogli dokładnie wypróbować jak działa usługa Orange Cash. Dzięki niej można płacić telefonem tak jak kartą płatniczą. Została do tego wykorzystana technologia NFC.

Każdy uczestnik testu będzie opisywał na specjalnie przygotowanym w tym celu blogu, swoje wrażenia jakie będą mu towarzyszyły w związku z użytkowaniem smartfonu. Powołane jury oceni jakość, stronę merytoryczną i kreatywność testerów. Spośród 150 uczestników testerów zostanie wyłonionych 70 zwycięzców, którzy otrzymają testowane urządzenie razem z głośnikiem i kartą NFC na własność.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.