Firma Nokia już zapowiedziała swój nowy smartfon Nokię 603. Model jest jak najbardziej odpowiedni dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze smartfonami i przy okazji oczekują od telefonu dobrego wyposażenia, oraz posiadania najnowszych technologii. Nokia 603 to kolorowy i przystępny cenowo smartfon.
W telefonie została zainstalowana technologia NFC. Aparat został wyposażony w wyświetlacz ClearBlack odporny na zarysowania mający przekątną 3,5, doskonale dostosowany do użytku przy świetle słonecznym. Nokia 603 posiada bardzo szybki procesor graficzny. Użytkownik ma do swojej dyspozycji między innymi najnowsze aplikacje społecznościowe, oraz gry, Mapy. Do tego może robić, edytować i udostępniać zdjęcia, oraz filmy wideo.
Telefon został wyposażony w najnowsze oprogramowanie Symbian Belle. Posiada też 6 personalizowanych ekranów głównych, jak również dynamiczne widgety.
Smartfon jest dostępny w kolorze białym i czarnym. Obudowy tylne są do wyboru w sześciu kolorach: czarnym, białym, fuksji, zielonym, żółtym i niebieskim. Telefon dodatkowo został wyposażony w zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia Luna, który jest dostępny w kolorze czarnym, białym, fuksji, zielonym i niebieskim.
Nokia 603 została wyceniona na około 200 euro. Natomiast zestaw Bluetooth Nokia Luna będzie kosztował 69 euro. Nokia 603 trafi do sprzedaży w I kwartale 2012 roku, natomiast zestaw słuchawkowy będzie dostępny pod koniec 2011 roku.
Na początek Nokia 603
Komentarze
Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.