Nowe telefony LG

LG Electronics wprowadza na polski rynek dwa niedrogie modele telefonów: LG KG130 i LG KP202. Nowe modele KG130 i KP202 to doskonała propozycja dla użytkowników poszukujących prostych, funkcjonalnych i przede wszystkim atrakcyjnych cenowo telefonów.

LG KG130 to mały i zgrabny telefon typu bar. Wyposażono go w czytelny, 1,5-calowy kolorowy wyświetlacz o palecie 65 tys. kolorów. Użytkownik oprócz podstawowych funkcji ma do dyspozycji także aparat cyfrowy VGA z zoomem.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/1-4.jpg[/img]

Klawiatura tego telefonu jest podzielona na klawisze nawigacyjno-funkcyjne i numeryczne - oddziela je połyskliwy, cienki pasek.-------------------------------------------------

[img]http://www.livingroom.org.au/cameraphone/archives/lg-kp202.jpg[/img]

LG KP202 to kompaktowy telefon z klapką (clamshell). Urządzenie posiada dwa wyświetlacze LCD: wewnętrzny o przekątnej 1,7 cala i rozdzielczości 128x160 pikseli oraz 1,1-calowy wyświetlacz zewnętrzny o rozdzielczości 96x64 piksele. Wszystko to ukryte jest w zgrabnej, 20-milimetrowej obudowie. Dodatkowo KP202 posiada funkcję PIM (Personal Information Manager - program do zarządzania informacją osobistą). Warte podkreślenia są także tryb głośnomówiący oraz wbudowany cyfrowy aparat VGA.

Źródło : Telepolis.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.