Play pod konkurencyjnymi salonami

P4, operator sieci komórkowej Play, prowadzi nietypową akcję marketingu bezpośredniego. W największych miastach w kraju, głównie w centrach, przed największymi salonami sieci Era, Orange i Plusa na leżakach w strojach plażowych siedzą urodziwe hostessy, które zachęcają przechodniów do oferty Play, a w szczególności do atrakcyjnych stawek roamingu w Play przy okazji wakacyjnych wyjazdów. Tę akcję dla P4 organizuje agencja EMLab.

Konkurencja ma swoje zdanie na tę okupację swoich salonów

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/play_reklama.jpg[/img]
zdjęcia media2.pl


- Niektórzy operatorzy widzą, że biznes im nie idzie, więc posuwają się do tak nietypowych akcji - co w przypadku działań marketingowych Play mnie nie dziwi. My do takich nerwowych działań raczkującej konkurencji podchodzimy ze spokojem - mówi Jacek Kalinowski, rzecznik Grupy TP (Orange). Zbigniew Lazar, rzecznik Polskiej Telefonii Cyfrowej (Era), mówi: - Dobrze by było, gdyby wszyscy grali fair. Jeśli to odbywa się w przestrzeni publicznej, to w porządku. Każdy może może reklamować, co chce. Niemniej wydaje mi się, że ze strony Play to desperacka próba zaistnienia w publicznej świadomości. Chociaż z drugiej strony, jeśli dziewczyny są ładne, a ich stroje nie nazbyt skąpe, to mnie osobiście to nie wadzi - dodaje z uśmiechem Lazar.

Bardziej nerwowi okazali się natomiast niektórzy sprzedawcy w salonach okupowanych sieci. Organizatorzy akcji Play twierdzą, że nie obyło się bez incydentów. W Warszawie hostessy zostały przegonione sprzed hotelu Marriott, a w Gdańsku pod salonem Plusa wezwany został patrol policji, który zabrał hostessy do radiowozu, odwiózł je do... salonu Play i ukarał mandatem 100 zł za zakłócanie porządku. Play zorganizował tę akcję jako test, od jej rezultatów uzależnia jej ewentualne powtórzenie i rozszerzenie.

Źródło: Eventy.biz / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.