Policja na tropie skradzionej komórki

Nietypowe zlecenie otrzymali policjanci z Olsztyna ”“ zostali wezwani na interwencje do jednego z olsztyńskich mieszkań w sprawie skradzionego telefonu komórkowego. Telefon znalazł się w domu u kolegi ojca pokrzywdzonej.

Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że zostawiła telefon komórkowy w pokoju swojej córki i wyszła na imprezę. Po powrocie zorientowała się, że telefonu nigdzie nie ma. Policjanci ustalili, że w tym czasie w mieszkaniu był także ojciec pokrzywdzonej. Przyznał on, że dzień wcześniej był u niego kolega z sąsiedniego bloku.

Mężczyźni razem pili alkohol. Podczas biesiady gość wychodził do toalety. Prawdopodobnie wtedy wszedł do pokoju wnuczki i ukradł komórkę. Policjanci wspólnie z pokrzywdzoną poszli do mieszkania złodzieja, który udawał, że nie wie, o jaki telefon chodzi. Kiedy jednak kobieta zadzwoniła na swój numer, odezwał się znajomy dzwonek. Telefon schowany był pod kołdrą.

Teraz sprawcy za kradzież grozi pięć lat pozbawienia wolności.

Źródło: KGP, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.