Rachunki za telefon w lesie

Plik wyrzuconych kopert z rachunkami telekomunikacyjnymi znalazł przypadkowy przechodzień w lesie w Rydułtowach. Za wysłanie przesyłek odpowiedzialna jest firma InPost Usługi Pocztowe. Co ciekawe, o całej sprawie policję poinformował czujny monopolista, czyli Poczta Polska, pisze Dziennik Zachodni.

Elżbieta Staroń, dyrektor rybnickiego oddziału Poczty Polskiej wczoraj osobiście wysłała swojego pracownika ze znalezionymi przesyłkami na policję. - Ktoś czeka na te rachunki, a one leżały w lesie - podkreśla.

35 kopert w starej reklamówce znalazł w lesie w rydułtowskiej dzielnicy Radoszowy przypadkowy spacerowicz, czytamy w gazecie. Odniósł znalezisko do najbliższego oddziału poczty.

Do kogo były adresowane przesyłki i w jaki sposób znalazły się w lesie, zamiast w rękach adresatów, sprawdzi policja. Wczoraj zarówno w lokalnym oddziale InPost, jak i w krakowskiej centrali firmy, panowało spore poruszenie.

O wyrzuconych w lesie rachunkach szefowie firmy dowiedzieli się od dziennikarzy DZ. Policjanci zapewniają, że w sprawie porzuconych przesyłek zostanie wszczęte postępowanie wyjaśniające.

Źródło: Dziennik Zachodni 18 lipca 2007 / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.