Złamali nos, by ukraść telefon

Złodzieje telefonów komórkowych są coraz bardziej niebezpieczni. W sobotę dwóch młodocianych napadło na grupę innych nastolatków, którym skradziono dwa telefony komórkowe. Jednemu z uczestników szarpaniny złamano nos, a drugiemu wybito zęba. Z relacji policji wynika, że mogła być to kradzież na zamówienie.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 14 w Lublinie. Czterech 17-latków wracało z lodowiska. Grupę zaczepili 16 i 17-latek, którzy zażądali wydania telefonów komórkowych.

Gdy ci odmówili, napastnicy pobili ich tak dotkliwie, że jednemu z chłopców złamali nos, a drugiemu wybili ząb. Potem przeszukali kieszenie swoich ofiar. Znaleźli przy nich trzy telefony komórkowe. Dwa z nich zabrali, a trzeci mówiąc, że jest ”za stary” i zostawili.

Okazuje się, że napastnicy nie działali sami. Z ustaleń policji wynika, że w pewnym momencie, w trakcie całego zajścia, zatrzymał się w pobliżu samochód, w którym siedziało kilku mężczyzn. Podróżujący autem zapytali napastników czy nie potrzebują pomocy. Ci odparli, że mają już łupy i wsiedli do samochodu.

Na szczęście ofiary powiadomili policję i sprawców napadu ujęto kilkanaście minut później. Zatrzymani są dobrze znani policji.

Źródło: KGP, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.