Heyah - promocje, oferty, kody, aktualności

Heyah to od dawna obecna na polskim rynku marka usług telefonii komórkowej. Sieć rozpoczęła swoją działalność w 2004 r. a jej założycielem była obecnie już nieistniejąca Era. Od czasu przejęcia Ery 5 czerwca 2011 r. przez T - Mobile Polska to ta właśnie firma jest operatorem i właścicielem Heyah (podobnie jak wszystkich innych marek dawnej Ery). Heyah już od samego początku swego istnienia stawiała na opanowanie rynku prepaidów, co w dużej części się jej udało dzięki strategii niskich opłat za rozmowy i SMSy. Heyah cieszy się niemal legendarną popularnością wśród młodzieży, a sympatię najmłodszych użytkowników tylko wzmacniają przemyślane i celujące w gust tej grupy wiekowej kampanie reklamowe.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Heyah - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci Heyah

Heyah oferuje swoim użytkownikom kilka różnych pakietów na kartę, różniących się od siebie wielkością dostępnego transferu danych. We wszystkich opcjach zawarte są nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz na telefony stacjonarne. Dużym plusem jest to, że wszystkie te usługi są nielimitowane również w roamingu UE.

W obecnej chwili omawiany operator oferuje swoje usługi jedynie w formule prepaid. W 2009 r. Heyah próbowała rozszerzyć swoją ofertę o abonament z dołączonym telefonem. Opcja ta nie cieszyła się jednak popularnością wśród klientów sieci, szybko więc z niej zrezygnowano.

W 2020 r. Heyah postanowiła jednak wrócić do eksperymentów z przekonaniem swoich klientów do formuły stałych, cyklicznych opłat w zamian za usługi marki. Oprócz oferty na kartę pojawił się pakiet Heyah 01. Ma to być swoiste połączenie zalet abonamentu i telefonii komórkowej w formule prepaid. W Heyah 01 użytkownik korzysta, jak na kartę (a więc bez umowy i stałych zobowiązań), a płaci jak za abonament - ustanawiając automatyczną subskrypcję, dzięki której nie musi sam pamiętać o konieczności doładowywania.

Usługi dodatkowe w sieci Heyah

W chwili obecnej Heyah nie oferuje dodatkowych usług poza telekomunikacyjnymi.

Heyah - Aktualności

Subskrypcja - czy to lepszy wybór niż abonament lub oferty na kartę i mix?

Subskrypcja - czy to lepszy wybór niż abonament lub oferty na kartę i mix?

Pierwsza w historii sieć komórkowa na świecie (NTT) została uruchomiona w Japonii w 1979 r. Łączność mobilna towarzyszy już więc ludzkości od 43 lat. W ciągu całego tego okresu telefonia przenośna odmieniła wiele dziedzin naszego życia, jednocześnie sama podlegając dynamicznym zmianom. W toku tych ciągłych przemian pewne elementy pozostały jednak niewzruszalne; jednym z nich są stosowane przez operatorów modele rozliczania się z klientami.

Luiza Głowik 03.10.2023
Starter T-Mobile i Heyah kupisz teraz w automacie

Starter T-Mobile i Heyah kupisz teraz w automacie

Startery z nowym numerem telefonu nigdy nie były tak łatwo dostępne jak teraz. W sklepie, na dworcu, na uczelni - w wielu lokalizacjach znajdą się automaty, w których będzie można kupić starter T-Mobile i Heyah. A nowy numer zarejestrujesz łatwo w aplikacji “Mój T-Mobile” lub “Moja Heyah”.

Katarzyna Baran 12.12.2022
Dziś ostatnia szansa na 2x więcej GB w T-Mobile i Heyah!

Dziś ostatnia szansa na 2x więcej GB w T-Mobile i Heyah!

U wielu operatorów Black Friday trwa dłużej niż tylko jeden piątek w roku. Dziś jest ostatni dzień, aby skorzystać z promocji T-Mobile i Heyah przygotowanej dla użytkowników ofert na kartę.

Katarzyna Baran 28.11.2022
7 GB za darmo od T-Mobile w Allegro Smart! Student

7 GB za darmo od T-Mobile w Allegro Smart! Student

To kolejna już odsłona promocji, w której użytkownicy Allegro Smart! Student mogą dostać od T-Mobile i Heyah pakiet 7 GB darmowego internetu.

Katarzyna Baran 02.11.2022
Nowy numer Heyah zarejestrujesz w domu

Nowy numer Heyah zarejestrujesz w domu

W lipcu 2016 roku wszedł w Polsce obowiązek rejestracji kart SIM. Początkowo klienci musieli w tym celu odwiedzić salon operatora, bądź sklep sprzedający karty. Z czasem operatorzy zaczęli ułatwiać klientom ten proces, dając możliwość rejestracji przez internet. Teraz to ułatwienie dostępne jest także w sieci Heyah.

Katarzyna Baran 13.10.2022

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.