T-Mobile - promocje, oferty, kody, aktualności

T-Mobile to sieć telefonii komórkowej należącej do Telekom Deutschland. T-Mobile Polska obecna jest w naszym kraju od 2011 roku, kiedy to zastąpiła sieć Era. Swoje usługi świadczy zarówno w technologiach LTE, Voice over LTE i Voice over WiFi, a także w najnowszym standardzie 5G. Jest jedną z czterech największych sieci telekomunikacyjnych w Polsce, z której usług codziennie korzystają miliony użytkowników. Swoje rozwiązania świadczy dla osób prywatnych, a także dla biznesu.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

T-Mobile - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci T-Mobile

T-Mobile dla swoich klientów indywidualnych i małych firm oferuje takie produkty jak telewizja, internet mobilny oraz domowy, a także światłowód, a przede wszystkim usługi telefoniczne w postaci abonamentu, taryf na kartę lub mix. Dla średnich i dużych firm dostarcza ponadto rozwiązania w zakresie IoT, Smart City i Big Data. Dodatkowo udostępnia swoje centra danych, a także zajmuje się kwestiami cyberbezpieczeństwa i ochrony.

W swojej ofercie, jeżeli chodzi o sprzedaż urządzeń, T-Mobile poza takimi oczywistymi produktami jak smartfony oraz laptopy, czy routery posiada również smartwatche, dekodery, telewizory, hulajnogi, a nawet rozwiązania dla domu takie jak wideorejestratory i nawilżacze powietrza. Sieć posiada także swoją submarkę Heyah.

Usługi dodatkowe w sieci T-Mobile

W T-Mobile mamy możliwość skorzystania z łączonych usług, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie niższych cen. Sieć oferuje również platformy telewizyjne usługodawców zewnętrznych, zapewniających rozrywkę. Z dostępnych aplikacji mamy do wyboru m.in. HBO Max, Polsat Box Go, Eleven Sports czy Netflix. Operator umożliwia również wykupienie pakietu Internet „Connect”, dzięki któremu możemy dzielić się pakietami internetu z innymi użytkownikami.

T-Mobile Polska w ramach usług dodatkowych umożliwia również skorzystanie z całego wachlarza ubezpieczeń. W skład świadczeń wchodzą takie pakiety jak „Na wszelki wypadek”, „Ochrona na wypadek MetLife Polska”, czy „Ochrona Zdrowia MetLife Polska”. W każdym z wariantów możemy ubezpieczyć zarówno siebie, jak i swoich bliskich.

Historia logotypów marki T-Mobile

Zanim w Polsce pojawiła się sieć T-Mobile, marka była pod szyldem Ery.

Historia logotypu T-Mobile
Lata Logotyp
2001 - 2011
2011 - 2013
2013 - 2022
2022 -

T-Mobile - Aktualności

9 miesięcy bez opłat za abonament w promocyjnej ofercie T-Mobile

9 miesięcy bez opłat za abonament w promocyjnej ofercie T-Mobile

T-Mobile kusi nowych klientów specjalną promocją - każdy, kto przeniesie numer do tego operatora i wybierze abonament z taryfą “L Nielimitowana” otrzyma pierwsze 9 miesięcy umowy bez opłat.

Katarzyna Baran 06.06.2023
Konkurs na Dzień Dziecka w T-Mobile. Do wygrania atrakcyjne zestawy!

Konkurs na Dzień Dziecka w T-Mobile. Do wygrania atrakcyjne zestawy!

Jeśli Twoje dziecko jest fanem Neli Małej Reporterki, T-Mobile ma coś dla Ciebie! Konkurs, w którym można wygrać książkę Neli i pluszaka kolczatkę.

Katarzyna Baran 25.05.2023
Aż 4800 GB ekstra przez rok w T-Mobile!

Aż 4800 GB ekstra przez rok w T-Mobile!

Duże pakiety internetu przyznawane w ratach przez rok to żadna nowość u polskich operatorów. T-Mobile jak na razie pobił rekord, jeśli chodzi o ilość gratisowych gigabajtów - oferuje ich aż 4800 przez rok!

Katarzyna Baran 04.05.2023
Wiosenna promocja T-Mobile - darmowe testy internetu dla wszystkich i abonament nawet przez 9 miesięcy bez opłat!

Wiosenna promocja T-Mobile - darmowe testy internetu dla wszystkich i abonament nawet przez 9 miesięcy bez opłat!

T-Mobile jest pierwszym operatorem w Polsce, który umożliwi testowanie internetu mobilnego dla wszystkich chętnych użytkowników, także z innych sieci. Warunkiem jest posiadanie telefonu obsługującego eSIM. Poza tym T-Mobile przygotował też duże zniżki dla zawierających umowę na abonament.

Katarzyna Baran 24.04.2023
Chcesz przenieść numer do innego operatora? Sprawdź te dwie promocje!

Chcesz przenieść numer do innego operatora? Sprawdź te dwie promocje!

To krótka czasowo promocja, więc trzeba się spieszyć! Zarówno Orange, jak i T-Mobile oferują 6 miesięcy bez opłat w umowie na abonament dla klientów przenoszących do nich numer.

Katarzyna Baran 16.03.2023
Uważaj na oszustów oferujących wymianę karty SIM 3G!

Uważaj na oszustów oferujących wymianę karty SIM 3G!

Polscy operatorzy wzorem innych krajów rozpoczynają wyłączanie sieci 3G. Dla wielu klientów oznacza to wymianę karty SIM na nowszą, obsługującą technologię 4G/LTE lub 5G. Trzeba uważać na oszustów, którzy w tej sytuacji znaleźli sposób na wyłudzenie pieniędzy.

Katarzyna Baran 27.02.2023

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.