T-Mobile - promocje, oferty, kody, aktualności

T-Mobile to sieć telefonii komórkowej należącej do Telekom Deutschland. T-Mobile Polska obecna jest w naszym kraju od 2011 roku, kiedy to zastąpiła sieć Era. Swoje usługi świadczy zarówno w technologiach LTE, Voice over LTE i Voice over WiFi, a także w najnowszym standardzie 5G. Jest jedną z czterech największych sieci telekomunikacyjnych w Polsce, z której usług codziennie korzystają miliony użytkowników. Swoje rozwiązania świadczy dla osób prywatnych, a także dla biznesu.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

T-Mobile - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci T-Mobile

T-Mobile dla swoich klientów indywidualnych i małych firm oferuje takie produkty jak telewizja, internet mobilny oraz domowy, a także światłowód, a przede wszystkim usługi telefoniczne w postaci abonamentu, taryf na kartę lub mix. Dla średnich i dużych firm dostarcza ponadto rozwiązania w zakresie IoT, Smart City i Big Data. Dodatkowo udostępnia swoje centra danych, a także zajmuje się kwestiami cyberbezpieczeństwa i ochrony.

W swojej ofercie, jeżeli chodzi o sprzedaż urządzeń, T-Mobile poza takimi oczywistymi produktami jak smartfony oraz laptopy, czy routery posiada również smartwatche, dekodery, telewizory, hulajnogi, a nawet rozwiązania dla domu takie jak wideorejestratory i nawilżacze powietrza. Sieć posiada także swoją submarkę Heyah.

Usługi dodatkowe w sieci T-Mobile

W T-Mobile mamy możliwość skorzystania z łączonych usług, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie niższych cen. Sieć oferuje również platformy telewizyjne usługodawców zewnętrznych, zapewniających rozrywkę. Z dostępnych aplikacji mamy do wyboru m.in. HBO Max, Polsat Box Go, Eleven Sports czy Netflix. Operator umożliwia również wykupienie pakietu Internet „Connect”, dzięki któremu możemy dzielić się pakietami internetu z innymi użytkownikami.

T-Mobile Polska w ramach usług dodatkowych umożliwia również skorzystanie z całego wachlarza ubezpieczeń. W skład świadczeń wchodzą takie pakiety jak „Na wszelki wypadek”, „Ochrona na wypadek MetLife Polska”, czy „Ochrona Zdrowia MetLife Polska”. W każdym z wariantów możemy ubezpieczyć zarówno siebie, jak i swoich bliskich.

Historia logotypów marki T-Mobile

Zanim w Polsce pojawiła się sieć T-Mobile, marka była pod szyldem Ery.

Historia logotypu T-Mobile
Lata Logotyp
2001 - 2011
2011 - 2013
2013 - 2022
2022 -

T-Mobile - Aktualności

Jakie promocje na Black Friday przygotowali najwięksi operatorzy?

Jakie promocje na Black Friday przygotowali najwięksi operatorzy?

Black Friday, Black Weeks, Black Month - listopad to dobry czas na zakup potrzebnych nam sprzętów lub prezentów, które za nie lada miesiąc będziemy wręczać bliskim. Na jakie obniźki możemy liczyć u największych polskich operatorów sieci komórkowych?

Katarzyna Baran 22.11.2023
Jak ustawić kontrolę rodzicielską na telefonie?

Jak ustawić kontrolę rodzicielską na telefonie?

Właściwe korzystanie ze smartfona to sztuka, której trzeba się nauczyć. W przypadku dzieci odpowiedzialni za to są rodzice lub inni opiekunowie prawni. Narzędzia kontroli rodzicielskiej mogą być dużym ułatwieniem w wypełnieniu tego zadania. Dzięki nim nasze dziecko nie będzie w stanie zainstalować na telefonie niepożądanych programów, przypadkowo skasować cennych danych, czy wejść na strony internetowe prezentujące treści nieodpowiednie dla najmłodszych. Jak szybko i skutecznie wprowadzić kontrolę rodzicielską na telefonie? Odpowiadamy poniżej!

Luiza Głowik 06.11.2023
T-Mobile działa w trosce o naturę i oferuje rabat na nowy telefon w zamian za oddanie starego

T-Mobile działa w trosce o naturę i oferuje rabat na nowy telefon w zamian za oddanie starego

Obecnie działania wielu firm obejmują także aspekt ekologiczny. T-Mobile właśnie rusza z kampanią “Działamy w trosce o naturę”, w ramach której przyjmuje do recyklingu stare telefony. Klienci, którzy przyniosą do salonu swoje stare urządzenie mogą liczyć na specjalne rabaty.

Katarzyna Baran 04.07.2023
9 miesięcy bez opłat za abonament w promocyjnej ofercie T-Mobile

9 miesięcy bez opłat za abonament w promocyjnej ofercie T-Mobile

T-Mobile kusi nowych klientów specjalną promocją - każdy, kto przeniesie numer do tego operatora i wybierze abonament z taryfą “L Nielimitowana” otrzyma pierwsze 9 miesięcy umowy bez opłat.

Katarzyna Baran 06.06.2023
Konkurs na Dzień Dziecka w T-Mobile. Do wygrania atrakcyjne zestawy!

Konkurs na Dzień Dziecka w T-Mobile. Do wygrania atrakcyjne zestawy!

Jeśli Twoje dziecko jest fanem Neli Małej Reporterki, T-Mobile ma coś dla Ciebie! Konkurs, w którym można wygrać książkę Neli i pluszaka kolczatkę.

Katarzyna Baran 25.05.2023
Aż 4800 GB ekstra przez rok w T-Mobile!

Aż 4800 GB ekstra przez rok w T-Mobile!

Duże pakiety internetu przyznawane w ratach przez rok to żadna nowość u polskich operatorów. T-Mobile jak na razie pobił rekord, jeśli chodzi o ilość gratisowych gigabajtów - oferuje ich aż 4800 przez rok!

Katarzyna Baran 04.05.2023

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.