Nju mobile - promocje, oferty, kody, aktualności

nju mobile to dodatkowa marka usług telekomunikacyjnych, którą poza sztandarowym Orange posiada Orange Polska. Ta submarka Orange wystartowała w 2013 roku i była próbą zdobycia większej ilości klientów wśród młodzieży. "Młodzieżowe Orange" miało stanowić w tej grupie wiekowej atrakcyjną alternatywę dla Heyah i Plusha. W nju mobile coś dla siebie znajdą zarówno ci, którzy chcą korzystać z taryf na kartę (prepaid), jak i ci, którzy wolą abonament.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Nju mobile - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci nju mobile

nju mobile to marka bardzo elastyczna - oferuje zarówno duży wybór usług na kartę, jak i usługi abonamentowe. Te ostatnie można wykupić tak dla pojedynczego użytkownika, jak i dla dwóch lub nawet trzech osób. Dzięki temu w ramach jednego abonamentu można od razu zarejestrować na siebie dwa (opcja para) lub nawet trzy (opcja trio) numery komórkowe. Możliwość opłacania w ramach jednego abonamentu do trzech numerów komórkowych może być korzystnym sposobem na zapewnienie dostępu do usług mobilnych całej rodzinie lub prowadzenie niewielkiej działalności gospodarczej (w opcji para możesz korzystać z telefonu służbowego obok prywatnego już od 9 zł miesięcznie!).

Oryginalnie skonstruowana jest również oferta nju mobile na kartę. W ramach filozofii elastyczności, której hołduje marka, nju mobile oferuje swoim klientom doładowania prepaid zarówno w formule miesięcznej, jak i dziennej. Oprócz abonamentów telefonicznych i doładowań prepaid, nju mobile oferuje także pakiety Internetu mobilnego.

Usługi dodatkowe w sieci nju mobile

nju mobile - dzięki ścisłej współpracy z innymi podmiotami, tworzącymi Orange Polska - może zaoferować swoim klientom atrakcyjne usługi dodatkowe. Jednymi z najważniejszych są zakup telefonu komórkowego na preferencyjnych warunkach (płatność z góry lub na raty doliczane do abonamentu) i możliwość obsługi we wszystkich salonach Orange w Polsce.

Inne interesujące opcje usług dodatkowych to Wi-Fi Calling (usługi telefoniczne za pośrednictwem sieci Wi-Fi, dzięki czemu możesz korzystać z telefonu za granicą i nie płacić za roaming) czy usługa im dłużej, tym lepiej (sukcesywne zwiększanie ilości GB Internetu dla tych, którzy pozostaną z nju mobile na dłużej).

Nju mobile - Aktualności

Orange odda klientom niepoprawnie naliczone opłaty

Orange odda klientom niepoprawnie naliczone opłaty

UOKiK nakazał Orange zwrot kosztów poniesionych przez klientów, naliczonych za kontakt z infolinią tego operatora oraz z nju mobile. Sprawdź, czy możesz domagać się rekompensaty i co w tym celu należy zrobić.

Katarzyna Baran 19.10.2023
Prezent z okazji 10 urodzin nju mobile. Jak odebrać darmowe 10 GB?

Prezent z okazji 10 urodzin nju mobile. Jak odebrać darmowe 10 GB?

Mija 10 lat odkąd Orange uruchomiło swoją submarkę nju mobile. Z tej okazji klienci mogą odebrać darmowe 10 GB internetu.

Katarzyna Baran 27.04.2023
Powstał specjalny numer, na który można zgłaszać podejrzane SMSy

Powstał specjalny numer, na który można zgłaszać podejrzane SMSy

SMSy z podejrzanymi linkami to częsty sposób na wyłudzanie danych lub pieniędzy. CERT Orange Polska uruchamia specjalny numer, pod który można zgłaszać takie niebezpieczne wiadomości.

Katarzyna Baran 12.04.2023
nju mobile kolejnym operatorem z modelem subskrypcji

nju mobile kolejnym operatorem z modelem subskrypcji

Model subskrypcyjny staje się coraz bardziej popularny, nic dziwnego więc, że kolejne sieci przygotowują w nim oferty. Do tej pory subskrypcja jest możliwa w Heyah, Mobile Vikings i Orange (Flex), a od teraz także w nju mobile.

Katarzyna Baran 14.12.2022
nju mobile w zasięgu 5G

nju mobile w zasięgu 5G

Korzystając z sieci 5G możemy komunikować się i przesyłać dane znacznie szybciej niż w standardzie 4G. Od wczoraj z sieci 5G mogą korzystać wszyscy klienci nju mobile, którzy spełnią określone warunki.

Katarzyna Baran 23.09.2022

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.