Orange - promocje, oferty, kody, aktualności

Orange to międzynarodowe konsorcjum telekomunikacyjne, którego właścicielem jest France Telecom. W swoim obecnym kształcie, czyli jako Orange Polska, firma świadczy usługi na terenie naszego kraju od 2013 roku. Powstała w wyniku fuzji PTK Centertel z Telekomunikacją Polską. Orange, jako główny dostawca usług telekomunikacyjnych w kraju nad Wisłą, świadczy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Orange - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci Orange

Orange Polska w swojej ofercie posiada takie usługi jak abonament komórkowy, ofertę na kartę, nowatorskie połączenie tych dwóch usług w postaci Orange Flex, telefon stacjonarny, internet mobilny oraz domowy w postaci światłowodu. Ponadto sieć Orange jest sprzedawcą energii elektrycznej, a także posiada usługi telewizyjne. Operator umożliwia również korzystanie z nowego standardu sieci 5G, zapewniającego szybsze i stabilniejsze połączenie internetowe.

Dla dużych firm i instytucji Orange świadczy również efektywne rozwiązania chmurowe. Zarówno w salonach stacjonarnych, jak i przez internet sieć prowadzi także sprzedaż m.in. telefonów, modemów, laptopów, czy telewizorów. Do sieci należy submarka Nju Mobile, oferująca usługi telekomunikacyjne w korzystniejszych cenach niż sieć macierzysta.

Usługi dodatkowe w sieci Orange

Sieć Orange umożliwia łączenie kilku usług w pakiety dzięki programowi Orange Love. Umożliwia to obniżenie rachunków, a także zapewnia wygodę, dzięki konieczności opłaty jednej faktury za kilka produktów.

W ramach usług dodatkowych mamy możliwość ubezpieczenia urządzeń, skorzystania z nawigacji Orange, czy zabezpieczenia swojego numeru PESEL, dzięki czemu zostaniemy poinformowani o ewentualnej próbie wyłudzeń przy pomocy naszych danych. Rozwiązań dodatkowych świadczonych przez Orange jest mnóstwo, przy czym na pewno do wartych uwagi należy m.in. usługa Social Pass, umożliwiająca bezpłatne i nielimitowane korzystanie z mediów i komunikatorów społecznościowych, a także aplikacja „Gdzie jest dziecko” pozwalająca zlokalizować telefon bliskich.

Historia logotypów marki Orange

Zanim sieć stała się marką Orange, wcześniej była pod szyldem marki TP.

Historia logotypu Orange
Lata Logotyp
1991 - 2004
2004 - 2012
2012 -

Orange - Aktualności

30 GB do odebrania za darmo w aplikacji Mój Orange

30 GB do odebrania za darmo w aplikacji Mój Orange

Klienci, którzy mają abonament w Orange w każdą środę otrzymują jakiś prezent. W tym tygodniu jest to nie lada gratka, bo aż 30 GB internetu mobilnego bez opłat!

Katarzyna Baran 01.06.2023
W Orange możesz mieć nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo!

W Orange możesz mieć nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo!

Jeszcze tylko 3 dni trwa promocja, w ramach której można dostać nawet do 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, aby z tego skorzystać!

Katarzyna Baran 15.05.2023
Ten operator znów daje pół roku abonamentu za darmo!

Ten operator znów daje pół roku abonamentu za darmo!

Orange czuje już wakacyjny klimat i przygotował urlop od opłat - zarówno dla nowych klientów, jak i obecnych.

Katarzyna Baran 04.04.2023
Powstał specjalny numer, na który można zgłaszać podejrzane SMSy

Powstał specjalny numer, na który można zgłaszać podejrzane SMSy

SMSy z podejrzanymi linkami to częsty sposób na wyłudzanie danych lub pieniędzy. CERT Orange Polska uruchamia specjalny numer, pod który można zgłaszać takie niebezpieczne wiadomości.

Katarzyna Baran 12.04.2023
Chcesz przenieść numer do innego operatora? Sprawdź te dwie promocje!

Chcesz przenieść numer do innego operatora? Sprawdź te dwie promocje!

To krótka czasowo promocja, więc trzeba się spieszyć! Zarówno Orange, jak i T-Mobile oferują 6 miesięcy bez opłat w umowie na abonament dla klientów przenoszących do nich numer.

Katarzyna Baran 16.03.2023
Uważaj na oszustów oferujących wymianę karty SIM 3G!

Uważaj na oszustów oferujących wymianę karty SIM 3G!

Polscy operatorzy wzorem innych krajów rozpoczynają wyłączanie sieci 3G. Dla wielu klientów oznacza to wymianę karty SIM na nowszą, obsługującą technologię 4G/LTE lub 5G. Trzeba uważać na oszustów, którzy w tej sytuacji znaleźli sposób na wyłudzenie pieniędzy.

Katarzyna Baran 27.02.2023

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.