Orange - promocje, oferty, kody, aktualności

Orange to międzynarodowe konsorcjum telekomunikacyjne, którego właścicielem jest France Telecom. W swoim obecnym kształcie, czyli jako Orange Polska, firma świadczy usługi na terenie naszego kraju od 2013 roku. Powstała w wyniku fuzji PTK Centertel z Telekomunikacją Polską. Orange, jako główny dostawca usług telekomunikacyjnych w kraju nad Wisłą, świadczy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Orange - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci Orange

Orange Polska w swojej ofercie posiada takie usługi jak abonament komórkowy, ofertę na kartę, nowatorskie połączenie tych dwóch usług w postaci Orange Flex, telefon stacjonarny, internet mobilny oraz domowy w postaci światłowodu. Ponadto sieć Orange jest sprzedawcą energii elektrycznej, a także posiada usługi telewizyjne. Operator umożliwia również korzystanie z nowego standardu sieci 5G, zapewniającego szybsze i stabilniejsze połączenie internetowe.

Dla dużych firm i instytucji Orange świadczy również efektywne rozwiązania chmurowe. Zarówno w salonach stacjonarnych, jak i przez internet sieć prowadzi także sprzedaż m.in. telefonów, modemów, laptopów, czy telewizorów. Do sieci należy submarka Nju Mobile, oferująca usługi telekomunikacyjne w korzystniejszych cenach niż sieć macierzysta.

Usługi dodatkowe w sieci Orange

Sieć Orange umożliwia łączenie kilku usług w pakiety dzięki programowi Orange Love. Umożliwia to obniżenie rachunków, a także zapewnia wygodę, dzięki konieczności opłaty jednej faktury za kilka produktów.

W ramach usług dodatkowych mamy możliwość ubezpieczenia urządzeń, skorzystania z nawigacji Orange, czy zabezpieczenia swojego numeru PESEL, dzięki czemu zostaniemy poinformowani o ewentualnej próbie wyłudzeń przy pomocy naszych danych. Rozwiązań dodatkowych świadczonych przez Orange jest mnóstwo, przy czym na pewno do wartych uwagi należy m.in. usługa Social Pass, umożliwiająca bezpłatne i nielimitowane korzystanie z mediów i komunikatorów społecznościowych, a także aplikacja „Gdzie jest dziecko” pozwalająca zlokalizować telefon bliskich.

Historia logotypów marki Orange

Zanim sieć stała się marką Orange, wcześniej była pod szyldem marki TP.

Historia logotypu Orange
Lata Logotyp
1991 - 2004
2004 - 2012
2012 -

Orange - Aktualności

Promocje na walentynki w Orange na abonament i Orange Flex

Promocje na walentynki w Orange na abonament i Orange Flex

Już jutro święto zakochanych - walentynki. Z tej okazji Orange przygotował promocję - za zakup nowego lub przeniesienie swojego numeru do tego operatora można zyskać do 6 miesięcy abonamentu za darmo. Na użytkowników Orange Flex czekają natomiast darmowe gigabajty.

Katarzyna Baran 13.02.2024
Jakie promocje na Black Friday przygotowali najwięksi operatorzy?

Jakie promocje na Black Friday przygotowali najwięksi operatorzy?

Black Friday, Black Weeks, Black Month - listopad to dobry czas na zakup potrzebnych nam sprzętów lub prezentów, które za nie lada miesiąc będziemy wręczać bliskim. Na jakie obniźki możemy liczyć u największych polskich operatorów sieci komórkowych?

Katarzyna Baran 22.11.2023
Jak ustawić kontrolę rodzicielską na telefonie?

Jak ustawić kontrolę rodzicielską na telefonie?

Właściwe korzystanie ze smartfona to sztuka, której trzeba się nauczyć. W przypadku dzieci odpowiedzialni za to są rodzice lub inni opiekunowie prawni. Narzędzia kontroli rodzicielskiej mogą być dużym ułatwieniem w wypełnieniu tego zadania. Dzięki nim nasze dziecko nie będzie w stanie zainstalować na telefonie niepożądanych programów, przypadkowo skasować cennych danych, czy wejść na strony internetowe prezentujące treści nieodpowiednie dla najmłodszych. Jak szybko i skutecznie wprowadzić kontrolę rodzicielską na telefonie? Odpowiadamy poniżej!

Luiza Głowik 06.11.2023
Orange odda klientom niepoprawnie naliczone opłaty

Orange odda klientom niepoprawnie naliczone opłaty

UOKiK nakazał Orange zwrot kosztów poniesionych przez klientów, naliczonych za kontakt z infolinią tego operatora oraz z nju mobile. Sprawdź, czy możesz domagać się rekompensaty i co w tym celu należy zrobić.

Katarzyna Baran 19.10.2023
Subskrypcja - czy to lepszy wybór niż abonament lub oferty na kartę i mix?

Subskrypcja - czy to lepszy wybór niż abonament lub oferty na kartę i mix?

Pierwsza w historii sieć komórkowa na świecie (NTT) została uruchomiona w Japonii w 1979 r. Łączność mobilna towarzyszy już więc ludzkości od 43 lat. W ciągu całego tego okresu telefonia przenośna odmieniła wiele dziedzin naszego życia, jednocześnie sama podlegając dynamicznym zmianom. W toku tych ciągłych przemian pewne elementy pozostały jednak niewzruszalne; jednym z nich są stosowane przez operatorów modele rozliczania się z klientami.

Luiza Głowik 03.10.2023
30 GB do odebrania za darmo w aplikacji Mój Orange

30 GB do odebrania za darmo w aplikacji Mój Orange

Klienci, którzy mają abonament w Orange w każdą środę otrzymują jakiś prezent. W tym tygodniu jest to nie lada gratka, bo aż 30 GB internetu mobilnego bez opłat!

Katarzyna Baran 01.06.2023

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.