Plush - promocje, oferty, kody, aktualności

Plush to druga - oprócz sztandarowego Plusa - marka telefonii komórkowej stworzona przez Polkomtel. Nowa sieć została wprowadzona na rynek w 2014 r. przez pluszowego misia Plushaka - sympatyczną maskotkę, wokół której jest skoncentrowana cała kampania promująca nową telefonię komórkową. Przemyślana akcja promocyjna Plusha, której autorzy wyraźnie stawiają na oryginalność, pozwoliła tej marce telefonii komórkowej osiągnąć duży sukces wśród młodych ludzi. Plush jest jedną z najpopularniejszych (obok nju mobile i Heyah) sieci w tej grupie wiekowej.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Plush - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci Plush

Ten operator proponuje aktualnie nie tylko oferty na kartę, ale także na abonament oraz pakiety Internetu mobilnego. Dostęp do bogatego i zróżnicowanego wachlarza różnych usług telekomunikacyjnych to nie jedyna zaleta bycia klientem Plusha. Wszystkie oferowane przez tę sieć pakiety i abonamenty są bardzo korzystne cenowo w porównaniu do porównywalnych rozwiązań konkurencji.

Co może zaproponować Ci miś Plushak? Abonament telefoniczny już od 25 zł miesięcznie, w którym będziesz miał dostęp do nielimitowanych rozmów, SMSów i MMSów do wszystkich sieci; możliwość dokupienia kolejnych abonamentów za niższą cenę (opcja "Duety"); dodatkowe pakiety Internetu mobilnego oraz aż 10 różnych wielkości doładowań, jeśli zdecydujesz się na korzystanie z Plusha w formule pre-paid.

Usługi dodatkowe w sieci Plush

Plush to nie tylko telefonia komórkowa - zostając klientem sieci masz możliwość nabyć smartfon w atrakcyjnej cenie (w tym na raty 0% doliczane do abonamentu). Od niedawna Plush sprzedaje też inne urządzenia elektroniczne (smartwatche, opaski, telewizory smart) i elektryczne (hulajnogi). Bardzo interesująca - zwłaszcza dla najmłodszych - może być też opcja uzyskania dostępu do serwisu streamingowego Disney+ w ramach abonamentu telefonicznego. W cieszeniu się oglądaniem filmów z pewnością pomoże to, że Plush gwarantuje dostęp do sieci 5G w kilku pakietach na kartę i w abonamentach. Warunkiem korzystania z 5G w tych wariantach oferty Plusha jest posiadanie spełniających wymagania sprzętowe urządzeń i pozostawanie w zasięgu nadajników piątej generacji sieci komórkowej.

Plush - Aktualności

Plus robi porządki w ofercie. Zniknie ponad 30 usług i promocji

Plus robi porządki w ofercie. Zniknie ponad 30 usług i promocji

Według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej w minionym roku 2023 operator Plus odnotował najwyższy odpływ klientów - ponad 200 tys. z nich przeniosło swój numer do innego operatora. Być może to było impulsem do zrobienia wielkich porządków w ofercie.

Katarzyna Baran 11.01.2024
Jakie promocje na Black Friday przygotowali najwięksi operatorzy?

Jakie promocje na Black Friday przygotowali najwięksi operatorzy?

Black Friday, Black Weeks, Black Month - listopad to dobry czas na zakup potrzebnych nam sprzętów lub prezentów, które za nie lada miesiąc będziemy wręczać bliskim. Na jakie obniźki możemy liczyć u największych polskich operatorów sieci komórkowych?

Katarzyna Baran 22.11.2023
Sprawdź, czy w Twojej miejscowości działa zasięg 5G Ultra!

Sprawdź, czy w Twojej miejscowości działa zasięg 5G Ultra!

Zasięg 5G Ultra to nowość od Plusa. Internet “szybki jak światłowód” będzie dostępny od 15 czerwca w 98 miejscowościach. Z czasem ta lista będzie rozszerzana. Sprawdź, czy możesz skorzystać z najszybszego 5G w Polsce!

Katarzyna Baran 15.06.2023
Nawet 2000 GB w prezencie dla klientów Plusa i Plusha

Nawet 2000 GB w prezencie dla klientów Plusa i Plusha

Klienci mający ofertę Plus lub Plush na kartę będą zadowoleni. Wystarczy, że będą regularnie doładowywać konto, by dostać aż 2000 bonusowych gigabajtów w ciągu 12 miesięcy.

Katarzyna Baran 15.03.2023
Jak aktywować kartę eSIM?

Jak aktywować kartę eSIM?

Karta eSIM to prawdziwa rewolucja! eSim to następca tradycyjnych kart SIM na miarę XXI w. Ten typ karty daje Ci niezwykłą wolność i elastyczność. Aktywuj eSIM, by prowadzić aktywne życie bez ograniczeń! Poniżej wyjaśniamy, jak to zrobić. Przedstawiamy również, czym jest eSIM i jak działa.

Luiza Głowik 22.02.2023
Black Friday 2022 - przegląd ofert operatorów komórkowych

Black Friday 2022 - przegląd ofert operatorów komórkowych [aktualizacja]

Black Friday to świetna okazja na zakupy w dużo tańszych cenach, także prezentów przed zbliżającymi się świętami. Jeżeli planujesz zmienić dostawcę usług, czy kupić nowy telefon, warto sprawdzić, co z okazji Black Friday przygotowali operatorzy sieci komórkowych w Polsce. Poniżej znajdziesz zestawienie wszystkich ofert.

Katarzyna Baran 25.11.2022

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.