Premium Mobile - promocje, oferty, kody, aktualności

Premium Mobile to szybko zyskująca na popularności marka telefonii komórkowej. Jest to sieć wirtualna - czyli działająca na infrastrukturze innego operatora (w tym przypadku Polkomtela, właściciela Plusa). Premium Mobile rozpoczęło działalność w 2016 r. Zainteresowani usługami tej telefonii początkowo musieli podpisywać tradycyjne umowy abonamentowe - ale już po paru miesiącach Premium Mobile zastąpiło swoją pierwotną propozycję obecną ofertą abonamentów bezterminowych (czyli umowami na czas nieokreślony, które można rozwiązać w każdej chwili z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia).

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Premium Mobile - ostatnio dodane taryfy, oferty

Premium Mobile - Aktualności

Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Urząd Komunikacji Elektronicznej udostępnił dane dotyczące przenoszenia numerów komórkowych i stacjonarnych w czwartym kwartale ubiegłego roku, a także przedstawił statystyki za cały 2022 rok.

Katarzyna Baran 09.01.2023
2x więcej internetu za przeniesienie numeru do Premium Mobile

2x więcej internetu za przeniesienie numeru do Premium Mobile

Premium Mobile startuje z nową promocją, w ramach której można zyskać 2x więcej internetu przez pierwsze trzy miesiące trwania umowy na abonament.

Katarzyna Baran 30.11.2022
Do którego operatora najczęściej przenosimy numer?

Do którego operatora najczęściej przenosimy numer?

Chcesz przenieść swój numer do innego operatora? Zwycięzca jest jeden! To kolejny kwartał, w którym T-Mobile wygrywa, jeśli chodzi o ilość przechodzących klientów. Właśnie ukazał się raport UKE z danymi na trzeci kwartał 2022 roku.

Katarzyna Baran 19.10.2022

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.