a2mobile - promocje, oferty, kody, aktualności

a2mobile to jedna z najmłodszych polskich marek telefonii komórkowej. Sieć została założona w 2016 r. przez firmę Aero2; w 2018 r. pierwotny właściciel sprzedał a2mobile obecnemu operatorowi - Premium Mobile. Pomimo stosunkowo niedługiej obecności na polskim rynku, a2mobile zdążyło już zdobyć sobie wielu oddanych klientów. Do tej telefonii przyciąga ich szeroki wybór usług głosowych i pakietów mobilnego Internetu - świadczonych wyłącznie w systemie prepaid. a2mobile, korzystając z nadajników sieci Plus, dostarcza swoje usługi w technologiach: 2G, 3G, LTE i LTE Advanced oraz 5G.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

a2mobile - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci a2mobile

Jak wzmiankowaliśmy już w pierwszym akapicie, a2mobile świadczy swoje usługi wyłącznie na kartę. Jak na razie marka ta nie zdecydowała się na wprowadzenie dla swoich klientów możliwości rozliczania się w systemie abonamentowym.

Oferta prepaidowa a2mobile jest jednak bogata i różnorodna. Firma oferuje aż 5 podstawowych wariantów (określanych wspólną nazwą "Pakiety Niewyczerpalne Wszystko"), różniących się od siebie wielkością dostępnego pakietu internetowego (od 10 GB w opcji najskromniejszej do 100 GB w opcji najbardziej rozbudowanej) i dostępnością sieci 5G (można z niej korzystać w dwóch najwyższych pakietach). Wszyscy użytkownicy a2mobile, niezależnie od tego, z którego Pakietu korzystają, mają dostęp do nielimitowanych rozmów, SMSów i MMSów do wszystkich sieci oraz na telefony stacjonarne.

Oprócz 5 podstawowych Pakietów Niewyczerpalne Wszystko w a2mobile dostępny jest również duży wybór opcji dodatkowych - np. trzy dodatkowe pakiety internetowe, dające możliwość dokupienia danych po wyczerpaniu ich limitu w wykupionej ofercie podstawowej. Sieć oferuje także użytkownikom różne, zmieniające się w czasie promocje. Ich aktualną listę można zawsze sprawdzić na oficjalnej stronie a2mobile.

Warto wspomnieć w tym miejscu o ciekawym i nowatorskim udogodnieniu, jakie omawiana sieć oferuje swoim klientom. Jest to tzw. Wifi Calling, czyli możliwość wykonywania połączeń telefonicznych za pomocą Wi-Fi. Pozwala to korzystać z telefonu w wielu sytuacjach braku zasięgu telefonii komórkowej lub w czasie pobytu zagranicznego bez ponoszenia kosztów roamingu.

Usługi dodatkowe w sieci a2mobile

a2mobile to marka, która dopiero się rozwija. Na razie, w przeciwieństwie do sieci komórkowych o dłuższej tradycji (jak Orange, Plus czy T-mobile) nie oferuje swoim klientom usług innych niż telekomunikacyjne. Gdy tylko ta sytuacja się zmieni, będziemy Was o tym na bieżąco informować, aktualizując tę stronę!

a2mobile - Aktualności

Subskrypcja - czy to lepszy wybór niż abonament lub oferty na kartę i mix?

Subskrypcja - czy to lepszy wybór niż abonament lub oferty na kartę i mix?

Pierwsza w historii sieć komórkowa na świecie (NTT) została uruchomiona w Japonii w 1979 r. Łączność mobilna towarzyszy już więc ludzkości od 43 lat. W ciągu całego tego okresu telefonia przenośna odmieniła wiele dziedzin naszego życia, jednocześnie sama podlegając dynamicznym zmianom. W toku tych ciągłych przemian pewne elementy pozostały jednak niewzruszalne; jednym z nich są stosowane przez operatorów modele rozliczania się z klientami.

Luiza Głowik 03.10.2023

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.