Samsung Wave Y

Samsung wprowadza na polski rynek nowy model aparatu telefonicznego Wave Y. Wprowadzany model to propozycja przede wszystkim dla młodych ludzi. Telefon charakteryzuje się zaokrągloną obudową. Posiada ekran o przekątnej 3,2 cala i metalizowane wykończenie. Został wyposażony w aplikację Social Hub dzięki której użytkownik może uporządkować i zintegrować kontakty, wiadomości, również te pochodzące z serwisów społecznościowych, jak Facebook, Twitter, czy też wpisy do kalendarza, wszystko w jednym miejscu. Ponadto użytkownik jest cały czas informowany na bieżąco o wszelkich zmianach.

Z kolei Exchange Active Sync pozwala zsynchronizować z serwerem poczty elektronicznej, odbieranie e-maili, oraz dostęp do wszystkich kontaktów. W czasie rzeczywistym można nawiązać kontakt ze znajomymi, przesyłać wiadomości, pliki wideo, zdjęcia. Możliwy jest też dostęp do sklepu Samsung Apps.
Samsung Wave Y pracuje pod kontrolą systemu bada 2,0 z interfejsem Touch Wiz. Dzięki najnowszej wersji systemu użytkownik posiada ułatwioną nawigację. Procesor jest taktowany zegarem 832 MHz. Ponadto Wave Y dysponuje łącznością Wi-Fi, HSDPA 7,2 Mbps, Bluetootch 3.0.

Samsung Wave Y jest dostępny w naszym kraju w sugerowanej cenie detalicznej w wysokości 499 złotych.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe