Premiery

Nie możesz doczekać się nowości GSM? U nas znajdziesz listę i harmonogram najgorętszych i długo oczekiwanych premier oraz zestawienie najpopularniejszych urządzeń. Zobacz zapowiedzi nadchodzących nowinek w ofercie produktów elektronicznych i zapoznaj się z najnowszymi informacjami ze świata telekomunikacji. Chcemy ułatwić Ci wybór, więc z nami możesz sprawdzić, kiedy premierowe smartfony znanych producentów pojawią się na sklepowych półkach, jak wyglądają i jakie są najciekawsze doniesienia na ich temat.

Samsung Galaxy A13 5G – polska premiera

Samsung Galaxy A13 5G – polska premiera

Pod marką Samsung Galaxy południowokoreańska grupa elektroniczna Samsung Electronics sprzedaje swoje smartfony. Klasy urządzeń różnią się wyposażeniem, wielkością wyświetlacza czy wbudowanymi procesorami. Domyślnym systemem operacyjnym dla urządzeń Samsung Galaxy jest Android. W tym celu urządzenia Galaxy posiadają własny interfejs użytkownika.

Wiesław Starnowski 22.07.2022
Premiera Redmi 10A i Redmi 10 Power

Premiera Redmi 10A i Redmi 10 Power

Całkiem niedawno miłośnicy Redmi otrzymali dobrą wiadomość o premierze Redmi 10 Power oraz rozpowszechnienia na inne rynku dobrze już wielu osobom znanego Redmi 10A.

Monika Olszewska 10.06.2022
Nadchodzi seria Xiaomi 12s

Nadchodzi seria Xiaomi 12s

Dobra informacja dla miłośników chińskiej marki Xiaomi! Seria 12S dostępna będzie w sprzedaży już niebawem. Wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje, iż seria 12S będzie ulepszoną wersją flagowych Xiaomi 12 mających swoja premierę na rynku stosunkowo niedawno. Co ciekawe, to nie jedyna nowość od chińskiego producenta, gdyż zapowiadana jest również nowa generacja składanego smartfona ze stajni Xiaomi.

Katarzyna Baran 30.05.2022
Nadchodzi Motorola Edge 30

Nadchodzi Motorola Edge 30

Marka Motorola nie należy może do wybitnych potentatów na rynku telefonii komórkowej, jednak raz na jakiś czas zdarza się jej wypuszczać na rynek smartfony z tendencją kwalifikacji do najwyższej półki. Aktualnie Motorola dość intensywnie promuje i przygotowuje klientów na nadejście dobrze wyposażonego smartfona średniej klasy, mianowicie modelu Edge 30. Czym będzie się wyróżniać nowe urządzenie oraz jak przedstawia się jego cena?

Katarzyna Baran 07.06.2022
Premiera iPhone SE (2022)

Premiera iPhone SE (2022)

iPhone SE 2022 to już 3 generacja tego modelu. Premiera odbyła się 8 marca. Jak prezentuje się najnowszy model smartfona od firmy Apple? Czym różni się od wersji z 2020 roku i przede wszystkim jak wypada na tle serii iPhone 13? Sprawdź, czy ten niedrogi jak na sprzęt sygnowany logiem nadgryzionego jabłka telefon jest dla Ciebie.

Michał Borowiec 18.08.2022
Cicha premiera Honor X8

Cicha premiera Honor X8

Premiera nowego Honor X8 (znacznie ulepszonej wersji tego samego modelu, który zadebiutował na rynku w trzecim kwartale 2018 roku) odbyła się całkiem niedawno. Była jednak na tyle cicha i nie wypromowana, że tak naprawdę niewiele osób wie, że na rynku telefonów komórkowych pojawił się nowy model. Wielka szkoda, tym bardziej że jest to naprawdę bardzo dobre urządzenie, dostępne przy tym w przystępnej cenie.

Monika Olszewska 17.03.2022