Mega pakiet internetowy dla nowych klientów sieci Plus

Mega pakiet internetowy dla nowych klientów sieci Plus (plus.pl)

Świetna informacja dla nowych klientów zamierzających skorzystać z usług operatora komórkowego Plus na kartę. Po raz kolejny Plus daje swoim klientom ogromną paczkę internetu za niewielkie pieniądze. Abonenci mogą bowiem otrzymać w ramach promocji aż 240 GB jednorazowego pakietu internetowego.

"Nawet 240 GB na trzy miesiące"

Promocja, o której mowa dotyczy wszystkich nowych użytkowników sieci komórkowej Plus, pragnących skorzystać z oferty Plus na kartę, posiadających taryfę Prosto na kartę lub Plus elastyczna na kartę. W ramach promocji abonenci mogą w niej otrzymać trzy pakiety internetowe po 80 GB lub 40 GB w zależności od wybranego wariantu promocji. Pakiety te przyznawane są automatycznie, jeden po drugim co 30 dni a opłata za nie wynosi 15 zł. Opłata za skorzystanie z promocji pobierana jest jednorazowo w chwili włączenia promocji.

Warunki promocji "Nawet 240 GB na trzy miesiące"

Aby móc skorzystać z promocji należy:

- dokonać aktywacji nowego numeru w Plusie na kartę,

- posiadać aktywne konto wraz z możliwością wykonywania usług wychodzących,

- posiadać na koncie środki w wysokości co najmniej 15 zł,

- aktywować promocję poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści "ZGODA" (wyrażenie zgód marketingowych oraz aktywacja pakietu promocyjnego 3x80 GB) lub o treści "120 GB" (w celu aktywacji pakietu 3x40 GB).

Promocja dla nowych klientów Plus na kartę
Promocja dla nowych klientów Plus na kartę

Z promocji "Nawet 240 GB na trzy miesiące" można skorzystać tylko jeden raz, natomiast przyznane GB nie mogą być wykorzystywane w roamingu za wyjątkiem RLAH czyli rozliczeń zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie pt. "Promocje europejskie dla abonentów Prepaid". Promocja nie obejmuje również transmisji danych w ramach usług MMS, które rozlicza się według obowiązujących w danej chwili stawek operatora.

Abonent może w każdej chwili odwołać lub wycofać swoje zgody marketingowe poprzez logowanie do serwisu internetowego iPlus lub też wysyłając bezpłatny SMS na podane numery.

Promocja posiada ograniczenia czasowe, a skorzystać z niej można w terminie od 13 kwietnia do 22 czerwca 2022 roku.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.