W Plusie można dostać nawet 5200 dodatkowych gigabajtów!

W Plusie można dostać nawet 5200 dodatkowych gigabajtów! (Plus)

Operatorzy prześcigają się w tym, który z nich zaoferuje więcej dodatkowych gigabajtów w taryfach na kartę. Teraz klienci Plusa mogą liczyć aż na 5200 GB ekstra!

Dodatkowe 5200 GB od Plusa, które nie przepadną

Nie dość, że Plus oferuje całkiem sporą paczkę gigabajtów, to jeszcze umożliwia ich kumulację. Niewykorzystany pakiet danych nie przepada, a przechodzi na następny miesiąc pod warunkiem nieprzerwanego utrzymania jednego z pakietów oferty Bez Limitu

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Plus na Kartę. Każdy, kto będzie miał wciąż aktywny pakiet cykliczny za 35 zł lub 40 zł otrzyma dodatkowo 400 GB co miesiąc przez rok, co daje w sumie 4800 GB ekstra. Promocję można włączyć w aplikacji lub za pomocą krótkiego kodu.

Promocję można włączyć w aplkacji lub za pomocą kodu
Promocję można włączyć w aplkacji lub za pomocą kodu

Nowi użytkownicy oferty Plus na Kartę mogą liczyć na dodatkowe gigabajty na start. Aby je dostać wystarczy kupić starter i w ciągu 30 dni od jego aktywacji doładować konto za minimum 20 zł oraz wysłać SMS o treści ZGODA na nr 80087 (jest to jednoczenie zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych). Plus daje wtedy dodatkowe 400 GB, co razem daje aż 5200 GB ekstra.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.