Rodzinna oferta w Plusie - 3 abonamenty w cenie 1

Rodzinna oferta w Plusie - 3 abonamenty w cenie 1 (Unsplash)

Do tej pory Plus umożliwiał skorzystanie z Mistrzowskiej Oferty 2 w 1, czyli dwa abonamenty w jednym. Teraz oferta ta została nieco zmieniona, a także pojawiła się nowa - Mistrzowska Oferta 3 w 1 z trzema abonamentami w cenie jednego.

Mistrzowska Oferta 2 w 1

Nowością w tej ofercie jest wydłużenie okresu promocyjnego do 24 miesięcy. Mistrzowska Oferta 2 w 1 jest skierowana do osób, które chcą mieć dwa abonamenty w cenie jednego. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Plusa. Do wykorzystania są nielimitowane rozmowy, SMSy oraz MMSy. Dodatkowo w zależności od wybranego abonamentu otrzymuje się pakiet gigabajtów do podziału. Do wyboru są dwie opcje:

  • abonament za 69 zł/mies. - pakiet 240 GB do wspólnego wykorzystania
  • abonament za 59 zł/mies. - pakiet 100 GB do wspólnego wykorzystania (oferta tylko dla klientów Plusa, którzy jednocześnie kupią lub przedłużą inny abonament głosowy o wartości min. 39 zł/mies. lub usługę Internetu o wartości min. 19 zł/mies. lub usługę Polsat Box o wartości min. 20 zł/mies.)
Wystartowała nowa Mistrzowska Oferta 3 w 1
Wystartowała nowa Mistrzowska Oferta 3 w 1

Mistrzowska Oferta 3 w 1

To jest wiosenna nowość Plusa - rozszerzenie dotychczasowej oferty o trzeci abonament. W jej ramach klienci mogą kupić 3 abonamenty w cenie 1 - 99 zł/mies. na 2 lata, który obejmuje nielimitowane rozmowy, SMSy i  MMSy oraz 750 GB miesięcznie do podziału. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Plusa. 

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.