Zmiana operatora bez czekania na kuriera z umową? Teraz to możliwe!

Zmiana operatora bez czekania na kuriera z umową? Teraz to możliwe! (Mobile Vikings)

Jeśli chcemy kupić nowy numer lub przenieść dotychczasowy do nowego operatora możemy zrobić to co prawda przez internet (wypełnić formularz), ale żeby dopełnić formalności i tak musimy czekać na kuriera, aby okazać mu dowód osobisty i podpisać umowę. Od teraz w Mobile Vikings można zrobić to w 100% online!

Zmiana operatora na Mobile Vikings bez czekania na kuriera

Mobile Vikings rozpoczyna prawdziwą cyfrową rewolucję. Na pierwszy ogień idzie możliwość podpisania z nimi umowy całkowicie online, bez wychodzenia z domu i bez czekania na kuriera. Aby kupić nowy numer lub przenieść swój aktualny od innego operatora, należy zamówić i opłacić dowolną ofertę na internetowym Koncie Vikinga lub poprzez aplikację Viking App. W formularzu trzeba wybrać kartę eSIM, a tożsamość potwierdzić za pomocą mObywatela lub bankowość elektroniczną. Następnie należy zeskanować kod QR, zainstalować eSIM i gotowe! Jeśli to nowy numer to stanie się aktywny tego samego dnia, a jeśli przenoszony od innego operatora to trzeba odczekać aż wygaśnie poprzednia umowa. 

W Mobile Vikings nie musisz już czekać na kuriera z papierową umową
W Mobile Vikings nie musisz już czekać na kuriera z papierową umową

Mobile Vikings zapowiada jeszcze szereg nowości i ulepszeń w swojej ofercie. Można je śledzić na specjalnie dedykowanej stronie rejs2024.pl.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.