T-Mobile wprowadza do swojej oferty pierwszy smartfon z Windows 8

Logotyp T-Mobile

Od 14 listopada 2012 roku w ofercie T-Mobile znajdzie się smartfon wyposażony w system operacyjny Windows 8. Będzie to aparat firmy HTC, Windows Phone 8X by HTC. Dostępny będzie w ofercie „Smartfonowa Okazja na święta” już od 1 zł. Abonenci, którzy wybiorą ofertę będą mogli skorzystać z pakietu prawie 55 tysięcy minut co pozwoli im na nielimitowane rozmowy ze wszystkimi krajowymi sieciami komórkowymi lub z pakietu 200 minut. Do obu wersji dołączono pakiet 500 MB danych. Ponadto minuty będzie można wymienić na SMS-y i MMS-y.

Telefon posiada ergonomiczną, jednolitą obudowę z nowoczesnym i matowym wykończeniem. Wbudowany aparat z szerokokątnym obiektywem 8 megapikseli pozwala robić zdjęcia wysokiej jakości. Na uwagę zasługuje też profil muzyczny Beats Audio z wbudowanym wzmacniaczem, dzięki któremu użytkownik może cieszyć swoje ucho wiernie oddanymi wysokimi tonami, oraz wyraźnym brzmieniem wokalnym.

Jednak to wszystko to jedynie dodatki. Istotną rzeczą jest fakt, że smartfon działa na Windows Phone 8. Telefon został wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, w ekran Super LCD 2 mający przekątną 4,3 cala, 16 GB pamięci, 1 GB pamięci RAM. Użytkownikom została udostępniona także możliwość tworzenia dokumentów w programach z pakietu Microsoft Office , oraz korzystanie z wbudowanego modułu GPS.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.