Najlepszy model smartfona od Xiaomi

Jaki najlepszy model smartfona od Xiaomi w 2022? (Unsplush)

Firma Xiaomi dość niespodziewanie podbiła światowy rynek telefonów komórkowych, oferując urządzenia przyzwoitej jakości, estetyczne, a przy tym w stosunkowo niewielkich cenach. Który model można uznać za największe osiągnięcie marki?

Xiaomi, marka idealna dla niewymagających 

Wiele osób zapytanych o to, co myśli o marce Xiaomi odpowiada ''dobra jakość, fajny design, niska cena''. W swojej ofercie producent posiada mnóstwo modeli, zróżnicowanych między sobą pod względem możliwości, parametrów i zastosowanych rozwiązań technologicznych. Wiele z nich posiada dość rozbudowaną funkcjonalność jak na półkę cenową, w której się znajdują. Początkowo modele Xiaomi być może nie zachwycały swoją jakością, co szybko się zmieniło, gdy tylko producent zaczął sięgać po coraz mocniejsze i solidniejsze podzespoły. 

Który telefon Xiaomi wybrać?

Choć w swojej ofercie Xiaomi ma mnóstwo telefonów, to dla wielu jednym z najlepszych urządzeń od Xiaomi jest model Mi 11i. Smartfon posiada bardzo dobry ekran, 6,67-calowy AMOLED o szybkości odświeżania na poziomie 120 Hz. Na plus zasługuje tu również procesor Qualcomm Snapdragon  i akumulator o pojemności 4520 mAh. Jest to również jeden z najlepszych telefonów Xiaomi, jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć i filmów. Xiaomi Mi 11i posiada również opcje odblokowywania urządzenia za pomocą rozpoznawania twarzy. Model jest również wspierany przez sztuczną inteligencję. 

Bardzo dobrym smartfonem jest również Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Urządzenie posiada ekran AMOLED o przekątnej 6,67'' i częstotliwości odświeżania na poziomie aż 120 Hz. Telefon ma bardzo ciekawy design i bardzo dobry aparat, zarówno przedni, jak i tylny. 

Mówiąc o dobrych telefonach marki nie należy zapominać także o Xiaomi Redmi Note 9. To bardzo dobry telefon, a przy tym do nabycia za mniej niż 1000 zł. Redmi Note 9 podobnie jak wiele innych modeli posiada ekran AMOLED. Na uwagę zasługuje również 4 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci flash. Ciekawym dodatkiem do urządzenia jest funkcja skanera.

Wersje kolorystyczne Xiaomi Redmi Note 9

 

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.