Smartfony T Phone 5G - marka własna od T-mobile

Smartfony T Phone 5G - marka własna od T-mobile (T-Mobile)

T-Mobile ogłosiło, że wprowadza nową, własną markę telefonów komórkowych - T Phone. Smartfony te będą dostępne już od 5 października wyłącznie w ofercie operatora.

Smartfony z 5G na każdą kieszeń

T-Mobile angażuje się w projekty zwiększające dostęp do innowacji technologicznych i zmniejszające wykluczenie cyfrowe. To m.in. dlatego jako pierwszy operator w Polsce stworzył własną markę urządzeń, której założeniem jest przystępna cena oraz wysoka jakość. 5 października trafią do sprzedaży dwa pierwsze smartfony nowej marki - T Phone 5G i T Phone Pro 5 G, będące owocem współpracy z Google. 

T Phone 5G i T Phone Pro 5G

T Phone 5G oraz T Phone Pro 5G - specyfikacja techniczna
T Phone 5G oraz T Phone Pro 5G - specyfikacja techniczna

Oba urządzenia cechują się minimalistycznym designem i dość dobrymi parametrami technicznymi. Wyposażone są w 8-rdzeniowy procesor MediaTek Dimensity 700, pojemną baterię oraz system Android 12. Są także kompatybilne z siecią 5G. W T-Mobile można kupić je zarówno za gotówkę, jak i w przystępnej cenowo ofercie abonamentowej “Bez limitu”. Decydując się na podpisanie umowy otrzymamy pierwsze 6 rat za telefon za darmo. Nowe smartfony są także dostępne w ofercie dla przedsiębiorców Magenta BIZNES.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.