Red Bull Mobile - promocje, oferty, kody, aktualności

Red Bull MOBILE to, według własnych deklaracji na stronie internetowej operatora, "sieć, która obróci Twoim światem". Czy to realistyczna zapowiedź, czy deklaracja na wyrost? Mogą to właściwie osądzić jedynie klienci tej telefonii komórkowej. My ze swej strony możemy wskazać, że Red Bull MOBILE to z pewnością projekt ciekawy i wart uwagi. Obecna od 2011 r. w Polsce telefonia jest marką międzynarodową - działa także na rynku szwajcarskim, austriackim, belgijskim, węgierskim, australijskim i w RPA. W naszym kraju Red Bull MOBILE jest wspólnie zarządzany przez P4 (operatora obsługującego również sieć Play) oraz producenta napoju energetyzującego Red Bull.

Oferta sieci Red Bull MOBILE

W ofercie Red Bull MOBILE znajdziemy zarówno pakiety na kartę, jak i klasyczne oferty abonamentowe. Abonamenty w tej sieci komórkowej - o ile nie dokupi się do nich telefonu - nie wymagają podpisania długoterminowej umowy. Oferta Red Bull MOBILE jest więc bardzo atrakcyjna dla tych, którzy nie chcą wiązać się na długi czas z jednym operatorem i cenią sobie możliwość szybkiej zmiany swojego planu abonamentowego na korzystniejsze rozwiązanie.

Duża liczba i różnorodność wariantów oferty (zarówno prepaidowej, jak i abonamentowej) sprawia, że w Red Bull MOBILE mogą odnaleźć się bardzo różni klienci. Marka wyraźnie celuje jednak w najmłodszych użytkowników smartfonów, na co wskazuje choćby pobieżna analiza jej kampanii reklamowych.

Usługi dodatkowe w sieci Red Bull Mobile

Red Bull MOBILE wyraźnie stawia na sprzedaż smartfonów wraz z abonamentami. Duży wybór dostępnych modeli - w tym tych najnowszych od najpopularniejszych marek, jak np. Samsung Galaxy - wskazuje, że firma liczy na przyciągnięcie wielu nowych klientów możliwością okazyjnego (w porównaniu do cen w sklepach z elektroniką) zakupu nowoczesnego, topowego smartfona.

Wykupując dowolny abonament tej telefonii komórkowej, otrzymujesz darmowy, półroczny dostęp do serwisu muzycznego Tidal (po tym okresie opłata za korzystanie z serwisu będzie doliczana do abonamentu). Red Bull MOBILE oferuje ponadto tym, którzy wykupią najwyższy abonament bardzo oryginalny, dodatkowy bonus - powerbank w prezencie i… czteropak Red Bulla co miesiąc w gratisie!

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.