Porady

Skorzystaj z bezpłatnej i fachowej wiedzy profesjonalistów. W tym dziale znajdziesz praktyczne i niezwykle cenne porady, dotyczące obsługi sprzętu oraz usług operatorów komórkowych. Przedstawiamy garść przydatnych informacji o urządzeniach mobilnych, które przybliżą Ci świat GSM. Sekcja zawiera podpowiedzi i wskazówki, niezbędne do rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów ze smartfonami. Prezentujemy odpowiedzi na wiele pytań, które związane są z ofertami operatorów i poszczególnymi modelami telefonów.

Jak nauczyć dziecko mądrze korzystać z telefonu?

Jak nauczyć dziecko mądrze korzystać z telefonu?

W dzisiejszym świecie ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez nowoczesnych technologii. To właśnie one w dużej mierze pozwalają na efektywną naukę i poznawanie świata, szczególnie w przypadku najmłodszych. Chodź urządzenia mobilne mogą służyć edukacji dzieci, ich stosowanie niesie ze sobą także wiele zagrożeń. Dlatego warto wiedzieć, jak nauczyć dziecko mądrego korzystania z telefonu.

Monika Olszewska 12.05.2022
O czym warto pamiętać, by zrobić dobre zdjęcie smartfonem?

O czym warto pamiętać, by zrobić dobre zdjęcie smartfonem?

Każdy w swoim życiu ma wiele chwil, które warte są uwieczniania i zapamiętania. Co jednak, gdy nie mamy przy sobie profesjonalnego aparatu fotograficznego? Dziś to nie jest żaden problem. Wystarczy mieć do dyspozycji smartfona i wiedzę, jak przy pomocy tego urządzenia wykonać naprawdę dobre zdjęcia.

Monika Olszewska 14.07.2022
Mobilna nauka języków obcych

Mobilna nauka języków obcych

Nowe technologie dają społeczeństwu wiele możliwości, między innymi nauki języków obcych. W ostatnich latach coraz więcej jest aplikacji, przy pomocy których można zgłębiać tajniki wielu mniej lub bardziej popularnych języków. To bardzo dobry sposób nauki przede wszystkim dla osób, które nie mają czasu na regularne uczęszczanie na zajęcia do szkół językowych.

Monika Olszewska 30.05.2022
Jaki smartfon wybrać? 5 rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę

Jaki smartfon wybrać? 5 rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę

Każdy z nas posiada własne preferencje, jeżeli chodzi o to, co oznacza dla niego idealny smartfon. Jednak niezależnie od osobistych upodobań odpowiedzenie sobie na jedno pytanie pozwoli wybrać model najlepszy dla nas. To pytanie to: „Do czego będę używał tego telefonu?”. Znając odpowiedź na tak zadane pytanie, wystarczy sprawdzić, co konkretny model oferuje pod względem poniżej wymienionych elementów, by dokonać najkorzystniejszego zakupu.

Michał Borowiec 10.06.2022
Jak Twój telefon może wspomóc Cię w zdrowym odżywianiu?

Jak Twój telefon może wspomóc Cię w zdrowym odżywianiu?

Telefon to gadżet, który posiada zdecydowana większość społeczeństwa. Można stosować go zarówno w celach komunikacyjnych, jak i dla rozrywki. Nie każdy jednak wie, że smartfon można wykorzystać również kształtując w sobie nawyk zdrowego odżywiania się.

Monika Olszewska 04.05.2022
Czy można prowadzić skuteczną sprzedaż przez internet mając do dyspozycji wyłącznie telefon?

Czy można prowadzić skuteczną sprzedaż przez internet mając do dyspozycji wyłącznie telefon?

Sprzedawanie towarów to dziś jedna z najpopularniejszych form zarabiania, tym bardziej że nowoczesne technologie umożliwiają wykonywanie tego zadania z dowolnego miejsca. Sprzedażą zajmują się zarówno duże firmy, międzynarodowe korporacje, jak i pojedyncze jednostki, które chcą w ten sposób dokładać się do budżetu domowego. Dziś, by prowadzić skuteczną sprzedaż, wystarczy posiadać nowoczesny smartfon.

Monika Olszewska 29.04.2022