Sprzęt

Profesjonalne treści oraz zestawienie najlepszych urządzeń na każdą kieszeń. Śledzimy krajowy i światowy rynek urządzeń mobilnych. Przedstawiamy szeroką ofertę smartfonów, smartwatchy i akcesoriów GSM. Publikujemy listę praktycznych dodatków i gadżetów elektronicznych ułatwiających pracę smartfonów na co dzień. Prezentujemy telefony i akcesoria uniwersalne, a także dedykowane do konkretnych modeli. Mnóstwo produktów w jednym miejscu. Tutaj znajdziesz również obiektywne recenzje, rzetelne testy sprzętu GSM oraz niezbędne porady co do jego użytkowania.

Realme GT Neo 3 - czego możemy spodziewać się po tym modelu?

Realme GT Neo 3 - czego możemy spodziewać się po tym modelu?

W ostatnim czasie Realme rozpieszcza swoich fanów, wypuszczając na rynek często coraz to nowsze i bardziej nowoczesne modele telefonów komórkowych. Jedną z ostatnich premier jest Realme GT Neo 3. Czego można się spodziewać po tej nowości?

Monika Olszewska 20.06.2022
Najdroższe telefony na świecie

Najdroższe telefony na świecie

Ceny najdroższych telefonów na świecie znacząco przewyższają te najnowszych modeli Samsungów, czy iPhone’ów. Nie dzieje się tak jednak za sprawą najnowocześniejszych, niedostępnych dla zwykłych konsumentów technologii. Co zatem wpływa na ich niebotyczną wartość? Są to edycje limitowane, do których wykończenia posłużyły m.in. złoto i diamenty. Któremu zatem telefonowi przypadło zaszczytne pierwsze miejsce pod względem wartości?

Michał Borowiec 08.06.2022
Redmi Note 11 PRO - dlaczego tak popularny?

Redmi Note 11 PRO - dlaczego tak popularny?

Seria Redmi jest jedną z najchętniej kupowanych w naszym kraju. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ za niewygórowane pieniądze dostajemy całkiem sporo. Co tym razem przygotowała dla nas firma Xiaomi?

Michał Borowiec 31.05.2022
Co to jest notch? Zalety i wady

Co to jest notch? Zalety i wady

Notch to nic innego jak wcięcie w ekranie smartfona. Jest to miejsce, w którym umiejscowiony jest przedni aparat lub różnego rodzaju czujniki. Rozwiązanie to ze względu na korzyści, jakie ze sobą niesie, jednym się podoba, a innym ono przeszkadza. Przyjrzyjmy się zatem zaletom, wadom i przyszłości notcha.

Michał Borowiec 30.05.2022
Seria OPPO Reno7 już w Polsce!

Seria OPPO Reno7 już w Polsce!

W Polsce miała niedawno premiera już siódmej generacji smartfonów z serii Reno firmy Oppo. Na polskim rynku dostępne będą modele OPPO Reno 7, OPPO Reno 7 Lite 5G oraz OPPO Reno 7 5G. Dwa pierwsze modele należą do telefonów ze średniej półki, natomiast za ostatni przyjdzie nam obecnie zapłacić 2699 zł. Co dostaniemy w zamian?

Michał Borowiec 30.05.2022
Najlepsze telefony z Dual-Sim do 1000 zł

Najlepsze telefony z Dual-Sim do 1000 zł

W naszym zestawieniu postanowiliśmy wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale także obecność funkcji Dual-Sim. Umożliwia ona używanie 2 kart Sim w tym samym czasie bądź pozwala na rozbudowanie pamięci wewnętrznej kartą SD.

Michał Borowiec 06.09.2022