Sprzęt

Profesjonalne treści oraz zestawienie najlepszych urządzeń na każdą kieszeń. Śledzimy krajowy i światowy rynek urządzeń mobilnych. Przedstawiamy szeroką ofertę smartfonów, smartwatchy i akcesoriów GSM. Publikujemy listę praktycznych dodatków i gadżetów elektronicznych ułatwiających pracę smartfonów na co dzień. Prezentujemy telefony i akcesoria uniwersalne, a także dedykowane do konkretnych modeli. Mnóstwo produktów w jednym miejscu. Tutaj znajdziesz również obiektywne recenzje, rzetelne testy sprzętu GSM oraz niezbędne porady co do jego użytkowania.

Premiera serii Samsung Galaxy S24. Ruszyła przedsprzedaż!

Premiera serii Samsung Galaxy S24. Ruszyła przedsprzedaż!

Samsung, jedna z największych i najbardziej innowacyjnych firm technologicznych na świecie, właśnie zaprezentowała swój najnowszy flagowy smartfon - Samsung Galaxy S24 oraz bardziej rozbudowane wersje S24 Plus i S24 Ultra. To wydarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów technologii i entuzjastów mobilnych rozwiązań. Nowe modele nie tylko kontynuują bogatą tradycję serii Galaxy, ale także wprowadzają szereg innowacji, które mogą zmienić sposób, w jaki korzystamy z naszych smartfonów.

Katarzyna Baran 30.01.2024
iPhone'y z serii 15 już w sprzedaży! Który z nich wybrać?

iPhone'y z serii 15 już w sprzedaży! Który z nich wybrać?

Tradycyjnie już jesienią Apple prezentuje nowości ze swojej oferty. W ubiegły piątek na polski rynek trafiły najnowsze smartfony z serii 15 dostępne w czterech wariantach: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. Czym różnią się między sobą i jakie mają ceny?

Katarzyna Baran 29.09.2023
Nothing Phone - World GSM sprawdza dla Ciebie najnowszą markę smartfonów!

Nothing Phone - World GSM sprawdza dla Ciebie najnowszą markę smartfonów!

Coraz więcej osób twierdzi, że rynek urządzeń mobilnych na gwałt potrzebuje powiewu świeżości. Tego zdania był m.in. Carl Pei (jeden z ojców OnePlus), który w roku 2022 założył nową markę smartfonów - Nothing Technology Limited. Jak na razie firma zadebiutowała, wypuszczając na rynek swój pierwszy telefon - Nothing Phone (1) - i zapowiadając w bliżej nieokreślonej przyszłości wypuszczenie drugiego - Nothing Phone (2). Czy nowa marka przyniesie światu urządzeń mobilnych obiecaną nową jakość? Bierzemy ją pod lupę!

Luiza Głowik 30.03.2023
Realme GT Neo 3 - czego możemy spodziewać się po tym modelu?

Realme GT Neo 3 - czego możemy spodziewać się po tym modelu?

W ostatnim czasie Realme rozpieszcza swoich fanów, wypuszczając na rynek często coraz to nowsze i bardziej nowoczesne modele telefonów komórkowych. Jedną z ostatnich premier jest Realme GT Neo 3. Czego można się spodziewać po tej nowości?

Monika Olszewska 20.06.2022
Najdroższe telefony na świecie

Najdroższe telefony na świecie

Ceny najdroższych telefonów na świecie znacząco przewyższają te najnowszych modeli Samsungów, czy iPhone’ów. Nie dzieje się tak jednak za sprawą najnowocześniejszych, niedostępnych dla zwykłych konsumentów technologii. Co zatem wpływa na ich niebotyczną wartość? Są to edycje limitowane, do których wykończenia posłużyły m.in. złoto i diamenty. Któremu zatem telefonowi przypadło zaszczytne pierwsze miejsce pod względem wartości?

Michał Borowiec 08.06.2022
Redmi Note 11 PRO - dlaczego tak popularny?

Redmi Note 11 PRO - dlaczego tak popularny?

Seria Redmi jest jedną z najchętniej kupowanych w naszym kraju. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ za niewygórowane pieniądze dostajemy całkiem sporo. Co tym razem przygotowała dla nas firma Xiaomi?

Michał Borowiec 31.05.2022