Internet od T-Mobile przez 30 dni za darmo

Internet od T-Mobile przez 30 dni za darmo (T-Mobile)

T-Mobile rozpoczyna właśnie nową ofertę dla klientów - możliwość zakupu internetu domowego z 30-dniowym okresem testowania za darmo. Usługa ta jest świetnym rozwiązaniem przede wszystkim dla mieszkańców mniejszych miejscowości.

Całkiem niedawno T-Mobile jako jedyny na rynku zaproponował swoim klientom internet domowy bez limitu danych i bez limitu prędkości (przeczytaj T-mobile - Internet domowy bez limitu danych i prędkości). Teraz startuje z ofertą umożliwiającą testowanie internetu domowego przez 30 dni bez ponoszenia kosztów.

Podłącz i testuj 30 dni za darmo

Klienci, którzy podpiszą umowę na internet domowy będą mogli przez pierwsze 30 dni przetestować tą usługę za darmo. W tym okresie mogą postanowić, czy decydują się na dalsze korzystanie z oferty. Jest to świetne rozwiązanie przede wszystkim dla mieszkańców mniejszych miejscowości, którzy będą mogli przetestować zasięg i prędkość internetu w swojej lokalizacji. 

Warunki oferty

Cennik oferty na nielimitowany internet T-Mobile
Cennik oferty na nielimitowany internet T-Mobile

Po zakończeniu promocji, klienci T-Mobile, którzy mają już w tej sieci zakupiony abonament komórkowy, będą mogli skorzystać ze zniżki 20 zł na nielimitowany internet domowy. Oferta występuje w 4 wariantach: S, M, L oraz XL. Do wyboru jest także router domowy, bądź nowoczesny 5G z anteną zewnętrzną T-Mobile Internet 5G Home Office.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.