T-mobile - Internet domowy bez limitu danych i prędkości

T-mobile - Internet domowy bez limitu danych i prędkości (t-mobile.pl)

Zaledwie trzy miesiące temu T-mobile wprowadził ofertę abonamentową z internetem 5G bez limitu danych i prędkości dla indywidualnych użytkowników smartfonów, a teraz oferta ta będzie dostępna także dla odbiorców internetu domowego.

Korzystanie z internetu domowego

Dostęp do internetu domowego jest niezwykle ważny zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wielu ludzi pracuje lub uczy się zdalnie. Przekroczenie limitu danych, a co za tym idzie dramatyczne zmniejszenie prędkości internetu może znacznie skomplikować, a czasem wręcz uniemożliwić wykonywanie swoich obowiązków w ramach Home Office. T-mobile jako pierwszy w Polsce wyszedł z ofertą nielimitowanego internetu domowego.

Szybki i stabilny internet domowy dzięki T-mobile
Szybki i stabilny internet domowy dzięki T-mobile

Oferta T-mobile na nielimitowany internet domowy

T-mobile oferuje internet domowy w technologiach LTE i 5G bez limitu danych i prędkości. Aby móc skorzystać z błyskawicznego i stabilnego przesyłu danych, potrzebne są dwa elementy - antena zewnętrzna oraz router. Antenę zewnętrzną ODU Box 5G należy zamontować na słupku, ścianie, poręczy czy parapecie okna. Dla ułatwienia można skorzystać z dedykowanej aplikacji, która pomoże znaleźć optymalne miejsce na ulokowanie anteny i ułatwi konfigurację sprzętu. Drugi element - router 5G Box IDU należy umieścić wewnątrz budynku. Do kompletu dołączony jest długi kabel, którym należy połączyć oba sprzęty.

Koszt nielimitowanego internetu domowego to 130 zł miesięcznie, a dla posiadaczy abonamentu T-mobile korzystających z oferty “Korzyści dla domu” 110 zł miesięcznie. Dodatkowo należy jednorazowo opłacić koszt routera, który wynosi 9 zł.

Komentarze

piter1 5 miesiący temu

Moim zdaniem zbyt drogo. Jak ktoś ma dostępu do lokalnego operatora w sieci kablowej to cena wydaje się spora. Niemniej tam gdzie nie ma możliwości i trzeba posiłkować się routerem to trzeba dobrze wykalkulować swoje zużycie. Przeciętna duża rodzina nie wykorzystuje 100GB miesięcznie. A przy takiej ilości transferu można spokojnie zejść poniżej połowę oferowanej kwoty przez T-Mobile.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą ocenić komentarz. Zarejestruj się

Dołącz do dyskusji i podziel się swoim zdaniem na temat artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.