Konkurs na Dzień Dziecka w T-Mobile. Do wygrania atrakcyjne zestawy!

Konkurs na Dzień Dziecka w T-Mobile. Do wygrania atrakcyjne zestawy! (Unsplash)

Jeśli Twoje dziecko jest fanem Neli Małej Reporterki, T-Mobile ma coś dla Ciebie! Konkurs, w którym można wygrać książkę Neli i pluszaka kolczatkę.

Dzień Dziecka z T-Mobile

Sposobów na obchodzenie Dnia Dziecka jest wiele. Jednak chyba każde dziecko lubi dostać z tej okazji mniejszy lub większy prezent. W konkursie T-Mobile można wygrać takie podarunki, a dokładniej zestaw składający się z książki “Nela w krainie wombatów” oraz pluszowej kolczatki. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: “Komu Twoje dziecko przyznałoby order Najlepszego Przyjaciela i dlaczego?” Limit znaków na odpowiedź wynosi 400 ze spacjami. Do wygrania jest aż 100 zestawów dla autorów najciekawszych i najbardziej pomysłowych zgłoszeń. 

Formularz konkursowy można wypełnić w aplikacji Mój T-Mobile do dnia 4 czerwca.

T-Mobile przygotował konkurs z okazji Dnia Dziecka
T-Mobile przygotował konkurs z okazji Dnia Dziecka

"W konkursie mogą wziąć udział klienci T‑Mobile, będący użytkownikami aplikacji „Mój T‑Mobile”, korzystający z taryf: Postpaid (T, Rodzina), MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump, MIX (Frii Mix), T‑Mobile na kartę (GO!, Frii), którzy wyrazili zgodę marketingową „T-Mobile Marketing”."

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.