Nowe taryfy w Orange

Logotyp Orange (Orange)

Od 24 września 2012 roku klienci Orange mogą korzystać z nowych taryf. Nowe plany taryfowe są lepiej dopasowane do potrzeb użytkowników smartfonów. Między innymi charakteryzują się większą liczbą minut w abonamencie i nielimitowanymi SMS-ami.

Dodatkowo klienci, którzy będą chcieli przedłużyć umowę lub przeniosą numer do Orange zyskają jeszcze więcej. Razem z nowymi Smart Planami pojawią się też nowe modele telefonów, między innymi Sony Xperia T. Taki sam model używał w ostatnim filmie James Bond. Ta ekskluzywna wersja smartfona będzie dostępna tylko w salonach Orange.

Orange przygotowało nową ofertę abonamentową z myślą o klientach w pełni wykorzystujących możliwości smartfona, którzy dużo dzwonią, oraz intensywnie korzystają z Internetu w telefonie. Słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

Obowiązujące do tej pory taryfy Pantera II, Delfin II, Pelikan II zostały zastąpione: w Smart Plan Multi (Pantera), Smart Plan Halo (Delfin), Smart Plan Mix (Pelikan). Dwa pierwsze plany są ofertami wyłącznie abonamentowymi. Natomiast trzecia oferta jest tylko i wyłącznie ofertą Mix.

Smart Plan Multi to propozycja dla osób, które dużo rozmawiają przez telefon i często korzystają z Internetu w telefonie. Dodatkowo klienci otrzymają bezpłatny dostęp do największego serwisu muzycznego działającego na polskim rynku (Dezer Premium). Poza tym będą mogli korzystać także za darmo z telewizji mobilnej.

Z innych korzyści warto wymienić duże pakiety danych w abonamencie, nielimitowane rozmowy, oraz smartfony dopasowane do surfowania po sieci. Wybrane modele telefonów są dostępne za symboliczne 7 groszy.

Smart Plan Halo umożliwia klientom dostęp do nielimitowanych rozmów i SMS-ów, oraz zapewnia pełną kontrolę kosztów surfowania po Internecie. Na podobne korzyści mogą liczyć klienci, którzy wybiorą Smart Plan Mix. W tym planie klienci dodatkowo otrzymają bezpłatny dostęp do serwisów społecznościowych.

Zarówno Smart Plan Halo i Smart Plan Mix zawierają usługę „Bezpieczny Internet w Telefonie”. Dzięki niej klient otrzymuje stuprocentową ochronę przed wysokim rachunkiem za Internet w telefonie. Opłaty są pobierane stopniowo. Usługa została tak skonstruowana, że klient nigdy nie zapłaci za nią więcej niż 20 złotych.

Szczegółowe informacje o nowych planach taryfowych można uzyskać w salonach Orange.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.