Play wprowadza nowe telefony do swojej oferty

Logotyp Play (Play)

Oferta Play powiększy się o dwa nowe modele telefonów. Jednym z nich będzie smartfon Nokia Asha 311, a drugim iPhone5. Premiera tego ostatniego odbędzie się w piątek 28 września zaraz po północy.

Nokia Asha 311 będzie dostępna od 1 zł. Telefon posiada niewielkie rozmiary, jest kolorowy. Posiada dotykowy ekran wyposażony w szereg funkcji potrzebnych do korzystania z Internetu. Ekran jest chroniony przez specjalny rodzaj szkła z filtrami polaryzacyjnymi  odpornego na zadrapania. Dzięki niemu zwiększa się komfort obsługi interfejsu użytkownika.

Na wyposażeniu smartfona znalazł się aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MP, Nokia Mapy, oraz 15 poziomowa wersja gry Angry Birds. Poza tym użytkownik dzięki preinstalowanemu klientowi do aplikacji społecznościowych ma łatwy dostęp do Facebooka, Twittera i innych serwisów. Z kolei przeglądarka Nokia Browser poprawia mobilne korzystanie z Internetu i obniża koszty z tym związane.

Premierowa sprzedaż iPhona 5 w sieci Play odbędzie się w nocy z 27 na 28 września 2012 roku. Smartfon będzie dostępny w kilku wybranych salonach w Polsce, w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. Na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze znana cena urządzenia.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.