Virgin Mobile już działa

Właśnie wystartowała strona internetowa wirtualnego operatora komórkowego Virgin Mobile Polska. Oferta jest dostępna pod adresem: www.virginmobile.pl i obejmuje niskie ceny rozmów, ofertę z telefonem, promocję z darmowym Internetem do końca roku.

Za pośrednictwem strony klienci mogą dokonać zakupu nowego startera, jak również mogą poznać aktualną ofertę. Operator oferuje jedynie ofertę na kartę (pre-paid). Na początek proponuje niskie ceny za połączenia (19 groszy za 1 minutę połączenia do wszystkich sieci). Jednak to nie wszystko, koszty mogą zostać obniżone jeszcze bardziej dzięki promocji 50% ekstra do każdego doładowania.

 

Użytkownicy zainteresowani mobilnym Internetem w telefonie komórkowym również mogą liczyć na promocyjną ofertę. Obecnie trwa promocja w ramach, której klienci, którzy do końca września 2012 roku zakupią kartę SIM w sklepie internetowym operatora lub przeniosą numer do Virgin, bądź doładują konto online na minimalną kwotę 30 zł. otrzymają każdego miesiąca do końca roku za darmo pakiet 250 MB.

Ponadto możliwy jest też zakup nowego telefonu komórkowego. Przykładowo w ofercie znalazły się takie modele jak: Samsung Galaxy Pocket (465 zł), Samsung Galaxy Y (452 zł.), Nokia X1-01 (170 zł.).

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.