T-Mobile - doładowanie konta

Operatorzy przygotowali dla swoich klientów kilka opcji doładowania telefonu. Pewnie znasz klasyczne doładowanie salda przy pomocy znanego wszystkim telekodu. Oprócz niego T-Mobile przygotowało dla swoich klientów jeszcze kilka wygodnych opcji zasilenia konta. Poniżej poznasz wszystkie metody doładowania środków na koncie w sieci T-Mobile na kartę.

Strony, na których doładujemy konto

 1. Konto T-Mobile doładujesz na oficjalnej stronie operatora.

  Wejdź na www.doladowania.t-mobile.pl → wypełnij formularz → podaj numer telefonu i adres e-mail → wybierz kwotę doładowania → zatwierdź dane i wybierz sposób płatności → konto zostanie zasilone od razu po dokonaniu transakcji

 2. Konto doładujesz także na stronie www.doladujtelefon.pl

  Wpisz numer (Twój operator zostanie automatycznie zidentyfikowany) → wybierz kwotę doładowania lub wpisz dokładną kwotę, jaką chcesz zasilić konto → wybierz sposób płatności → po chwili środki pojawią się na Twoim koncie

Gdzie można taniej kupić doładowanie?

Na forach internetowych i serwisach aukcyjnych czasem można znaleźć oferty tańszych doładowań. Operatorzy nie sprzedają swoich doładowań taniej, zajmują się tym osoby prywatne. Przed zakupem doładowań z nieautoryzowanych źródeł, zweryfikuj sprzedawcę. W sieci niezwykle łatwo o oszustwo. Jeżeli chcesz zaoszczędzić, zapoznaj się z promocjami, jakie przygotował T-Mobile.

Czym jest telekod?

Telekod to kilkunastocyfrowy kod, który służy do zasilenia stanu konta. Znajdziesz go na zdrapkach kart, wydrukach i paragonach. Po wpisaniu sekwencji zasila stan konta zakupioną kwotą.

Jak doładować konto w T-Mobile mając telekod?

Jeżeli wybrałeś opcję zasilenia konta telekodem, możesz doładować je na 2 proste sposoby:

 1. Na klawiaturze wpisz *111*TELEKOD#. Konto zostanie zasilone zakupiona kwotą, a jego stan sprawdzisz wybierając *101#.
 2. Zadzwoń pod numer 9898 → po wysłuchaniu informacji o stanie i ważności konta, wybierz * → wprowadź TELEKOD → do 15 minut od wykonania połączenia, środki zasilą Twoje konto.

Jak doładować konto komuś?

Posiadacze numeru abonamentowego w sieci T-Mobile mogą doładować konto bliskiej osoby jednorazowo i cyklicznie. Środki za doładowanie zostaną doliczone do najbliższej miesięcznej faktury.

 1. Doładowanie jednorazowe

  Wyślij SMS na numer 80116 o treści KWOTADOŁADOWANIA.NUMER TELEFONU np. chcesz doładować numer 987654321, na kwotę 50 zł, wyślij SMS na numer 80116 o treści 50.987654321.

 2. Doładowanie cykliczne

  Doładowanie cykliczne będzie powtarzane co miesiąc od dnia aktywacji.

  • Wyślij SMS na numer 80117 o treści KWOTADOŁADOWANIA.NUMER TELEFONU lub
  • Wybierz na klawiaturze *117*KWOTADOŁADOWANIA*NUMERTELEFONU#

  Jeśli chcesz dezaktywować doładowania cykliczne, możesz zrobić to w aplikacji Mój T-Mobile w zakładce “Doładuj numer na kartę” lub poprzez wysłanie darmowego SMSa na numer 80117 o treści D lub DEZAKTYWACJA, ewentualnie poprzez wpisanie kodu *117*2#.

Jak doładować konto z paragonu?

W wielu sklepach przy kasie możesz kupić doładowanie w formie telekodu. Twój 14-cyfrowy kod doładowujący znajdziesz na dole paragonu. Zasilisz konto zakupioną kwotą na dwa sposoby, które znajdziesz, w Jak doładować konto w T-Mobile mając telekod.

Doładowanie T-Mobile z zagranicy

Jeżeli podczas zagranicznej podróży masz dostęp do internetu, zasilisz swoje konto na stronach, które znajdziesz w Strony, na których doładujemy konto. Jeżeli posiadasz zakupiony w Polsce telekod, możesz doładować konto, dzwoniąc na +48*9898. Po wysłuchaniu informacji o stanie i ważności konta, wybierz „*” i wprowadź TELEKOD → poczekaj na potwierdzenie, do 15 minut środki zasilą Twoje konto.

Jeśli szukasz alternatywy, możesz doładować swoje konto na www.recharge.com/pl/pl/t-mobile lub www.fonmoney.pl/t-mobile.

Doładowanie T-Mobile w bankowości internetowej

Zaloguj się do swojej bankowości internetowej na smartfonie, laptopie lub tablecie, następnie:

 1. przejdź do sekcji doładowania →
 2. telefon komórkowy →
 3. wpisz numer telefonu i kwotę doładowania →
 4. zatwierdź operację

Doładowanie konta w bankomacie

Choć bankomat kojarzy nam się głównie z wypłacaniem gotówki, posiada też opcje doładowania telefonu. Pewnie myślisz, że ta opcja jest zbędna i to tylko niepotrzebny gadżet. W sytuacji, gdy nie masz dostępu do internetu, a wszystkie sklepy są pozamykane, z pewnością docenisz dodatkową funkcję bankomatu. Bankomaty różnią się interfejsem, jednak opcja doładowania w każdym wygląda dosyć podobnie.

Włóż kartę → wpisz PIN → wybierz usługi GSM lub INNE. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie bankomatu. Doładowanie nastąpi automatycznie, a środki zostaną pobrane z konta bankowego.