Aż 4800 GB ekstra przez rok w T-Mobile!

Aż 4800 GB ekstra przez rok w T-Mobile! (t-mobile)

Duże pakiety internetu przyznawane w ratach przez rok to żadna nowość u polskich operatorów. T-Mobile jak na razie pobił rekord, jeśli chodzi o ilość gratisowych gigabajtów - oferuje ich aż 4800 przez rok!

Jak odebrać 4800 GB w T-Mobile?

Ta promocja jest skierowana do użytkowników korzystających z oferty na kartę zarówno obecnych, jak i nowych, którzy kupią starter. Najpierw trzeba upewnić się, czy korzysta się z taryfy “GO!”. Można to zrobić w aplikacji “Mój T-Mobile” lub poprzez szybki kod *100#. Jeśli ma się inną taryfę wystarczy wpisać szybki kod *530*1#, aby przejść na “GO!”. Następnie należy doładować konto za minimum 45 zł i uaktywnić cykliczną ofertę GO! L za 45 zł miesięcznie. Później zostaje już tylko aktywacja “Rok internetu” w aplikacji “Mój T-Mobile”, aby dostawać co miesiąc gratisowe 400 GB, czyli razem 4800 GB przez rok.

W ramach promocji można wybrać także tańszą ofertę - cykliczny pakiet GO! M za 35 zł miesięcznie. Wtedy co miesiąc otrzyma się bezpłatnie dodatkowe 200 GB, czyli 2400 GB przez rok. 

W T-Mobile można wybrać ofertę z 2400 lub 4800 GB ekstra
W T-Mobile można wybrać ofertę z 2400 lub 4800 GB ekstra

Dla tych, którzy wolą oferty na abonament przypominamy, że obecnie w T-Mobile można zawrzeć umowę na okres próbny, a także przetestować internet za darmo - Wiosenna promocja T-Mobile - darmowe testy internetu dla wszystkich i abonament nawet przez 9 miesięcy bez opłat!

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.