Wiosenna promocja T-Mobile - darmowe testy internetu dla wszystkich i abonament nawet przez 9 miesięcy bez opłat!

Wiosenna promocja T-Mobile - darmowe testy internetu dla wszystkich i abonament nawet przez 9 miesięcy bez opłat! (T-Mobile)

T-Mobile jest pierwszym operatorem w Polsce, który umożliwi testowanie internetu mobilnego dla wszystkich chętnych użytkowników, także z innych sieci. Warunkiem jest posiadanie telefonu obsługującego eSIM. Poza tym T-Mobile przygotował też duże zniżki dla zawierających umowę na abonament.

90 dni darmowego testowania internetu dla wszystkich

Nie musisz przechodzić do T-Mobile, aby móc przetestować jakość internetu od tego operatora. Wystarczy, że posiadasz smartfon obsługujący standard eSIM. Nie wychodząc z domu na stronie operatora możesz zamówić od jutra (od 25 kwietnia) kartę eSIM z dostępem do internetu i cieszyć się nielimitowanym internetem przez 90 dni. A to wszystko bez podpisywania umowy. Jeśli jakość internetu Cię usatysfakcjonuje i będziesz chcieć przejść do T-Mobile czeka Cię…

30 dni okresu próbnego i do 9 miesięcy bez opłat!

Nowi klienci, którzy przejdą do T-Mobile i podpiszą umowę na abonament mogą skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego. Jeśli nie będziesz zadowolony z usług operatora w tym okresie możesz zerwać umowę bez żadnych zobowiązań, a koszty zostaną Ci zwrócone.

Ponadto T-Mobile daje też zniżki na abonament dla przenoszących numer. W przypadku wyboru taryfy M Limitowana jest to 6 pierwszych miesięcy umowy za 0 zł, a dla wybierających taryfę L Nielimitowana - 9 miesięcy bez opłat

Oferta abonamentowa w T-Mobile
Oferta abonamentowa w T-Mobile

T-Mobile ma również promocje na internet domowy i pakiet Magenta Dom. Więcej możesz przeczytać na stronie operatora.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.