Black Week w T-Mobile dla firm - sprawdź, co można kupić taniej

Black Week w T-Mobile dla firm - sprawdź, co można kupić taniej (t-mobile)

Obecne czasy nie są łatwym środowiskiem do prowadzenia biznesu i zdaje się, że ten stan jeszcze potrwa. Przedsiębiorcy szukają oszczędności i optymalizacji wydatków. Z myślą o nich T-Mobile wystartował wcześniej z ofertą na Black Week.

Co T-Mobile przecenił na Black Week dla firm?

Choć do Black Friday zostało jeszcze trochę czasu (w tym roku to 25 listopada), T-Mobile już teraz daje możliwość skorzystania z przecen dla klientów biznesowych. Promocja dotyczy pięciu modeli smartfonów, wybranych urządzeń biurowych i akcesoriów.

Największa obniżka dotyczy telefonu Oppo Find X Pro 5G, bo aż 800 zł. W taryfie MagentaBIZNES model ten dostępny jest za 299 zł z VAT opłaty startowej (zamiast 1099 zł z VAT) w 24 ratach po 180 zł netto. 

W promocji są również Samsungi: Galaxy S21 FE 5G z 9 zł z VAT na start zamiast 349 zł w ratach 80 zł netto przez 24 miesiące oraz Galaxy A23 5G z 9 zł z VAT na start zamiast 249 zł w ratach 40 zł netto przez 24 miesiące. Przeceniony jest też Realme 9 i Oppo Reno7 5G

Tabela z przecenionymi urządzeniami na Black Week w T-Mobile dla firm
Tabela z przecenionymi urządzeniami na Black Week w T-Mobile dla firm

Wśród urządzeń biurowych i akcesoriów największe zniżki są na wybrane zegarki Samsung Galaxy Watch (aż o 400 zł z VAT mniej opłaty startowej) oraz tablet Realme Pad LTE (taniej o 300 zł z VAT na start). T-Mobile szczególnie poleca router do biura ZTE MF289F za 149 zł z VAT (zamiast 249 zł) na start w ratach 20 zł netto przez 24 miesiące.

Router ZTE MF289F w promocji na Black Week od T-Mobile
Router ZTE MF289F w promocji na Black Week od T-Mobile

Promocja Black Week dla firm w T-Mobile potrwa do 28 listopada 2022 roku.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.