iPhone serii 12,13 oraz SE w ofercie sieci Plus

iPhone serii 12,13 oraz SE w ofercie sieci Plus (Unsplash)

W ostatnich dniach doszło do długo zapowiadanej współpracy pomiędzy jednym z największych operatorów sieci komórkowej w Polsce, czyli siecią Plus, z amerykańskim gigantem elektronicznym - marką Apple. Owocem kooperacji obu firm jest dostępność urządzeń Apple w sieci Plus, które już od początku maja 2022 roku znajdą się w ofercie tego operatora.

Plus uchyla rąbka tajemnicy

Już od pierwszych dni maja, zarówno smartfony, słuchawki AirPods oraz wszystkie akcesoria Apple dostępne będą w salonach Plusa oraz jego sklepach internetowych. Operator zapewnia, że każdy z klientów otrzyma niezbędne wsparcie wraz z innowacyjną technologią i wyjątkowo korzystną formułą, w której będą oni mogli dokonać zakupu swojego iPhone’a.

Pomimo iż nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów akcji, od niedawna jest możliwość zapisania się na listę chętnych na specjalnie w tym celu stworzonej podstronie sieci Plus w internecie.

iPhone już niedługo w Plusie!
iPhone już niedługo w Plusie!

Na jakie usługi możemy liczyć?

W związku z podpisaniem umowy pomiędzy firmami, już teraz wszystkie iPhony działające w sieci Plus otrzymały wsparcie techniczne Apple na które składają się następujące usługi:

- standard 5G,

- eSIM,

- FaceTime over Cellular,

- LTE,

- Osobisty hotspot.

Warto wspomnieć, iż wszystkie modele iPhone'ów korzystające z sieci Plus już od jakiegoś czasu obsługują standard 5G, a także specjalnie dla nich uproszczono konfigurację MMS oraz hotspotu osobistego. Aby jednak standard 5G działał w poprawny sposób, niezbędna jest aktualizacja systemu iOS do wersji 15.4 wraz z ustawieniami operatorskimi (przeczytaj także Jaki będzie iOS 16?).

Moda na iPhone'a

Według danych analitycznych, w Stanach Zjednoczonych ponad 87% użytkowników smartfonów w wieku 20 lat i młodszych, korzysta z urządzeń marki Apple, w szczególności z iPhone'ów różnych generacji. W pewnym sensie w kraju tym możemy być świadkami poniekąd wykluczenia użytkowników korzystających ze smartfonów innych marek lub obsługujących inny system niż iOS. 

Jednym z głównych argumentów przemawiających za zakupem iPhone'a jest komunikator iMessage, dostępny tylko i wyłącznie w oprogramowaniu iOS.

 

Modele, dla których Plus daje dostęp do sieci 5G:

- iPhone 12

- iPhone 12 mini

- iPhone 12 Pro

- iPhone 12 Pro Max

- iPhone 13

- iPhone 13 mini

- iPhone 13 Pro

- iPhone 13 Pro Max

- iPhone SE (3. generacji)

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.