nju mobile kolejnym operatorem z modelem subskrypcji

nju mobile kolejnym operatorem z modelem subskrypcji (nju mobile)

Model subskrypcyjny staje się coraz bardziej popularny, nic dziwnego więc, że kolejne sieci przygotowują w nim oferty. Do tej pory subskrypcja jest możliwa w Heyah, Mobile Vikings i Orange (Flex), a od teraz także w nju mobile.

Co to jest subskrypcja?

Subskrypcja jest bardzo wygodną formą rozliczania z operatorem - nie trzeba wiązać się umową terminową, ani pamiętać o opłatach. W tym modelu rozliczania za usługi płaci się za miesiąc z góry. Klient w każdej chwili może zrezygnować i np. przenieść numer do innego operatora. Płacić można samemu co miesiąc lub podpiąć kartę, a wtedy operator automatycznie będzie sam pobierał należne środki z konta. 

nju z aplikacją - bez faktur, bez wiążącej umowy

Nowa oferta nju mobile jest dostępna tylko przez aplikację lub stronę internetową. W subskrypcji mamy do wyboru dwa pakiety - nju światłowód za 39,99 zł lub 49,99 zł/mies. oraz nju komórkowy za 29,00 zł/mies. Nie ma tu terminowej umowy, ani wysyłania comiesięcznych faktur. Płatności za miesiąc z góry można dokonać za pomocą przelewu online lub BLIK, ewentualnie można podpiąć kartę płatniczą, a wtedy system pamięta już za nas o pobieraniu opłaty. Przy wyborze zarówno nju komórkowy, jak i nju światłowód w pakiecie otrzymujemy 3 zł rabatu.

Oferta nju komórkowy i nju światłowód dostępna w subskrypcji
Oferta nju komórkowy i nju światłowód dostępna w subskrypcji

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.