W T-Mobile pierwsze pół roku abonamentu za darmo dla nowych klientów

W T-Mobile pierwsze pół roku abonamentu za darmo dla nowych klientów (t-mobile)

Kończy Ci się umowa na telefon i szukasz atrakcyjnej oferty? T-Mobile przygotowało korzystną promocję dla osób przenoszących numer.

Pierwsze pół roku abonamentu za darmo

Promocja skierowana jest do klientów, którzy przeniosą swój numer do T-Mobile za pomocą formularza internetowego i wybiorą taryfę “M Nielimitowana” lub “L Nielimitowana” na 24 miesiące. Umowę można podpisać zarówno z dobraniem telefonu w ratach 0% lub bez urządzenia. W ramach promocji przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy klienci nie ponoszą żadnych opłat za wyjątkiem raty za telefon, jeśli się na niego zdecydują. Później opłata wynosi 65 zł/mies. dla planu M Nielimitowana i 85 zł/mies. dla planu L Nielimitowana. Dodatkowo promocyjna oferta łączy się z aktualnymi zniżkami na urządzenia.

W nowej promocji T-Mobile pierwsze 6 miesięcy abonamentu bez opłat
W nowej promocji T-Mobile pierwsze 6 miesięcy abonamentu bez opłat

W obu taryfach T-Mobile oferuje połączenia, SMSy i MMSy bez limitu. W planie M Nielimitowana internet jest bez limitu danych z prędkością 30 Mb/s, natomiast w L Nielimitowana internet jest bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości. W obu taryfach dostępna jest Rozrywka bez Ograniczeń przez 6 miesięcy za darmo. W ramach tej usługi można nie częściej niż raz na 30 dni zmieniać serwis, z którego się korzysta. Do wyboru jest:

  • Tidal
  • Legimi
  • HBO Max
  • Eleven Sports
  • Da Vinci Kids
  • Viaplay

Z oferty mogą skorzystać osoby, które dokonają przeniesienia numeru w dniach 16-31 stycznia 2023 r.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.