Więcej za więcej, czyli nowa oferta na kartę w T-Mobile

Więcej za więcej, czyli nowa oferta na kartę w T-Mobile (T-Mobile)

T-Mobile wyłącza dotychczasową ofertę na kartę Bez Limitu, a w zamian wprowadza nową ofertę GO!. Może i jest w niej więcej GB, ale i ceny też są odpowiednio wyższe.

Nowa odświeżona oferta na kartę T-Mobile

T-Mobile przygotował 4 główne taryfy + jedną dla osób z Ukrainy. Wszystkie mają nielimitowane połączenia krajowe, SMSy i MMSy. Dwie tańsze opcje są dobrym wyborem dla tych, którzy rzadko korzystają z internetu. W Ofercie GO! XS opłata wynosi 25 zł cyklicznie co 30 dni, a internet - 10 GB jest tylko jako bonus po doładowaniu. Za ofertę GO! S trzeba zapłacić 30 zł co 30 dni, ale tu już jest 15 GB miesięcznie plus 15 GB bonusowych po doładowaniu. 

Klienci, którzy często korzystają z internetu mogą skorzystać z taryfy GO! M lub GO! L. W tej pierwszej otrzymujemy 20 GB (+20 GB bonus po doładowaniu) za 40 zł co 30 dni, a w drugiej 30 GB (+30 GB bonus po doładowaniu) za 45 zł co 30 dni. W tych ofertach dodatkowo można skorzystać z promocji 1200 GB przez 365 dni, którą można aktywować w aplikacji Mój T-Mobile.

Nowa oferta GO! od T-Mobile
Nowa oferta GO! od T-Mobile

T-Mobile przygotował także opcję dla osób z Ukrainy przebywających w Polsce. W taryfie GO! M+UA otrzymają oni nielimitowane rozmowy krajowe, SMSy i MMSy, 1500 minut na Ukrainę do sieci Vodafone i Kyivstar oraz 20 GB internetu + 20 GB w bonusie za doładowanie. Całkowity koszt to 40 zł odnawialne co 30 dni.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.