Redmi Note 11 PRO - dlaczego tak popularny?

Redmi Note 11 PRO - dlaczego tak popularny? (Redmi)

Seria Redmi jest jedną z najchętniej kupowanych w naszym kraju. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ za niewygórowane pieniądze dostajemy całkiem sporo. Co tym razem przygotowała dla nas firma Xiaomi?

Zalety Redmi Note 11 PRO

Największą zaletą pozostaje oczywiście genialny ekran AMOLED z odświeżaniem 120 Hz. Na duży plus na pewno należy zaliczyć obecność głośników stereo. Pojemny akumulator o pojemności 5 000 mAh z szybkim ładowaniem i ładowarką 65 W również ucieszy nie jedną osobę. Wielu spodoba się również fakt posiadania przez telefon wejścia audio jack. Miejsce zastosowania czytnika linii papilarnych to kwestia przyzwyczajenia, jednak nadal umiejscowienie go na boku obudowy dla wielu jest najlepszym rozwiązaniem. Na uwagę zasługuje również aparat 108 Mpix.

Aparat główny w Remi Note 11 Pro ma aż 108 Mpix
Aparat główny w Remi Note 11 Pro ma aż 108 Mpix

Wady Redmi Note 11 PRO

Biorąc pod uwagę tylko dane na papierze, nie jest najgorzej, chociaż wśród tych bardziej złośliwych, pojawiają się komentarze, iż seria 11 jest słabsza nawet od swoich poprzedników. Na pewno dla wielu minusem będzie zrezygnowanie z procesora Snapdragon, który obecny był we wcześniejszych modelach tej serii. Dziwić może też zrezygnowanie z opcji z 8 GB pamięci RAM. Pojawiają się również nieprzychylne komentarze dotyczące zdjęć robionych nocą, a także związane z nie najlepszą jakością nagrań wideo. Ponadto ekran nie obsługuje treści HDR, a bateria w codziennym korzystaniu wydaje się nieco przeciętna.

Sprawdź dane techniczne:

- Xiaomi Redmi Note 11

- Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G

- Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

- Xiaomi Redmi Note 11 Pro+

 

 

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.