Seria OPPO Reno7 już w Polsce!

Seria OPPO Reno7 już w Polsce! (oppo.com)

W Polsce miała niedawno premiera już siódmej generacji smartfonów z serii Reno firmy Oppo. Na polskim rynku dostępne będą modele OPPO Reno 7, OPPO Reno 7 Lite 5G oraz OPPO Reno 7 5G. Dwa pierwsze modele należą do telefonów ze średniej półki, natomiast za ostatni przyjdzie nam obecnie zapłacić 2699 zł. Co dostaniemy w zamian?

Cechy wspólne

Głównym mianownikiem wszystkich modeli jest możliwość szybkiego ładowania. Pomimo iż powoli staje się to standardem, nadal są modele, które takiej technologii nie posiadają. Najdroższy model w tym zestawieniu, czyli Reno 7 5G otrzyma ponadto mocniejszą ładowarkę, dzięki czemu baterię naładujemy do pełna jeszcze szybciej.

Wszystkie wersje smartfonów otrzymają ponadto aparat główny 64 Mpix oraz aparat makro 2 Mpix. Każdy z telefonów będzie wyposażony w maksymalnie 8 GB RAM, wejście USB typu C, slot na kartę microSD do 1TB, wejście jack na słuchawki, a także technologię rozpoznawania twarzy oraz czytnik linii papilarnych w ekranie.

Seria Oppo Reno7 jest już dostępna w Polsce
Seria Oppo Reno7 jest już dostępna w Polsce

Różnice między modelami

Każdy z telefonów został wyposażony w inny procesor, gdzie najmocniejszy posiada oczywiście wersja najdroższa. Tak, więc będzie on pracował na układzie MediaTek Dimensity 900, a tańsze wersje w oparciu o Qualcomm Snapdragon. Co zaskakujące na start tylko OPPO Reno 7 będzie miał najnowszą wersję Android 12. Model OPPO Reno 7 5G w odróżnieniu od reszty posiada również wersję z pamięcią wbudowaną aż 256 GB oraz dodatkowy aparat szerokokątny 8 Mpix.

Dane techniczne:

Oppo Reno7 4G

Oppo Reno7 5G

Oppo Reno7 Lite 5G

Oppo Reno7 Pro

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.