Tag - bateria

Jak prawidłowo ładować baterię w telefonie?

Jak prawidłowo ładować baterię w telefonie?

Ładowanie baterii to temat, wokół którego krąży wiele mitów i błędnych założeń. Jednym z nich jest przekonanie, że pierwsze ładowanie baterii powinno trwać co najmniej kilkanaście godzin - co ciekawe jeszcze kilka lat temu takie bzdurne rozwiązanie było polecane nawet przez operatorów komórkowych. Jak zatem w sposób prawidłowy ładować baterie? Czy można przedłużyć ich żywotność?

Monika Olszewska 21.06.2022
Jaki smartfon wybrać? 5 rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę

Jaki smartfon wybrać? 5 rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę

Każdy z nas posiada własne preferencje, jeżeli chodzi o to, co oznacza dla niego idealny smartfon. Jednak niezależnie od osobistych upodobań odpowiedzenie sobie na jedno pytanie pozwoli wybrać model najlepszy dla nas. To pytanie to: „Do czego będę używał tego telefonu?”. Znając odpowiedź na tak zadane pytanie, wystarczy sprawdzić, co konkretny model oferuje pod względem poniżej wymienionych elementów, by dokonać najkorzystniejszego zakupu.

Michał Borowiec 10.06.2022
Czy Xiaomi zrewolucjonizuje szybkie ładowanie?

Czy Xiaomi zrewolucjonizuje szybkie ładowanie?

Szybkie ładowanie baterii w telefonie - jest to kwestia, która budzi mieszane uczucia. Jedni uważają je za niezwykle przydatne i praktyczne, szczególnie przy dość kiepskich akumulatorach umieszczanych w nowoczesnych smartfonach. Inni natomiast uważają technologię za zbędną, prowadzącą do szybszego zużycia i zniszczenia baterii. Jak jest naprawdę? Jak przedstawia się przyszłość szybkiego ładowania baterii w telefonach komórkowych?

Monika Olszewska 21.02.2022