Orange - doładowanie konta

Klasyczne doładowanie telefonu na kartę za pomocą telekodu zna już prawie każdy. Sieć Orange przygotowała kilka innych, wygodnych sposobów na doładowanie konta. Poniżej poznasz wszystkie metody doładowań, a także dowiesz się jak prawidłowo je przeprowadzić.

Strony, na których doładujemy konto

  1. Jeżeli chcesz zasilić konto telefonu w sieci Orange, najwygodniej zrobisz to na: www.doladowania.orange.pl

    Wpisz numer telefonu i adres e-mail → wybierz kwotę doładowania → wybierz sposób płatności → poczekaj na potwierdzenie, po chwili opłacone środki trafią na twoje konto

  2. Alternatywą dla oficjalnej strony operatora może być www.doladujtelefon.pl. Po wejściu na stronę postępuj zgodnie z informacjami na ekranie.

    Wpisz numer (Twój operator zostanie automatycznie zidentyfikowany) → wybierz kwotę doładowania lub wpisz dokładną kwotę, jaką chcesz zasilić konto → wybierz sposób płatności → po chwili środki pojawią się na Twoim koncie

Jeżeli potrzebujesz faktury za doładowanie, znajdziesz ją na stronie po wykonaniu transakcji.

Gdzie można taniej kupić doładowanie?

Tańsze doładowania znajdziesz na licznych forach internetowych, w serwisach aukcyjnych i sprzedażowych. Jeżeli zdecydujesz się na zakup doładowania z powyższych źródeł, przed zakupem zweryfikuj sprzedawcę. Pamiętaj, że w sieci bardzo łatwo o oszustwo. Szukając oszczędności, alternatywą jest skorzystanie z licznych promocji w postaci obniżek i pakietów, które dla klientów przygotował operator.

Czym jest telekod?

Telekod to kilkunastocyfrowy kod, który służy do zasilenia stanu konta. Znajdziesz go na zdrapkach kart i paragonach. Po wpisaniu sekwencji zasila stan konta zakupioną kwotą.

Jak doładować konto Orange mając telekod?

Posiadasz telekod i chcesz doładować stan swojego konta? Na klawiaturze wybierz:
*125*TELEKOD#

Jeżeli wprowadzony telekod jest prawidłowy, na Twoim koncie po chwili pojawią się środki.

Jak doładować konto komuś?

Wyślij SMS pod numer 501700700 w treści wpisz TELEKOD NUMER-TELEFONU POWTÓRZ-NUMER-TELEFONU i wyślij. Przykład treści SMS gdzie numerem telefonu jest 789456123:
TELEKOD 789456123 789456123

Jak doładować konto z paragonu?

Telekod zakupiony podczas zakupów znajdziesz na dole swojego paragonu. Konto doładujesz, wpisując na klawiaturze *125*TELEKOD#.

Doładowanie Orange z zagranicy

Jeśli podczas Twojej zagranicznej wycieczki masz dostęp do internetu i chcesz zasilić swoje konto, zrobisz to na stronach, które znajdziesz w Strony, na których doładujemy konto. Możesz również doładować konto klasycznym telekodem lub skorzystać z doładowania za pośrednictwem rachuneo.pl/doladowanie-do-orange.

Doładowanie Orange w Bankowości Internetowej

Po zalogowaniu się do konta bankowego:

  1. przejdź do sekcji doładowania →
  2. telefon komórkowy →
  3. wpisz numer telefonu i kwotę doładowania →
  4. zatwierdź operację

Doładowanie konta w bankomacie

Mało kto wie, że konto można doładować w bankomacie. Opcja szybka, łatwa i dostępna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Przydatna alternatywa, gdy nie masz dostępu do internetu. Choć każdy bankomat ma inny interfejs, w każdym proces wygląda dość podobnie.

Włóż kartę → wpisz PIN → wybierz usługi GSM lub INNE. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie bankomatu. Doładowanie nastąpi automatycznie, a środki zostaną pobrane z konta bankowego.