Bonusy w Orange

Sieć komórkowa Orange nawiązała współpracę z Epay Polska. Obie firmy uruchomiły promocję dla klientów, która została opracowana z myślą o właścicielach telefonów na kartę. W ramach promocji będą oni mogli zasilić swój telefon za pośrednictwem terminali na stacjach Lukoil. Takie zasilenie będzie premiowane darmowymi minutami do wszystkich sieci.

Bonus otrzyma klient, który za pośrednictwem terminalu epay kupi na stacji benzynowej Lukoil doładowanie do telefonu w Orange o wartości 50 zł. W następnej kolejności wyśle pod bezpłatny numer 8006 niewykorzystany kod doładowujący składający się z 14 cyfr.

Z kolei operator w wiadomości SMS powiadomi klienta o powiększeniu konta i otrzymaniu dodatkowych 30 minut do wszystkich sieci. Udzielony bonus będzie obowiązywał przez 7 dni. Powyższa promocja jest dostępna na wszystkich stacjach Lukoil w terminie do 16 września 2012 roku.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.