Chcesz zmienić operatora? Sprawdź promocję w lajt mobile dla nowych abonentów.

Chcesz zmienić operatora? Sprawdź promocję w lajt mobile dla nowych abonentów. (lajt mobile)

Jeśli obecny operator nie do końca spełnia Twoje oczekiwania i zastanawiasz się nad zmianą, zapoznaj się z nową promocją w lajt mobile. Wybierając najtańszy lub najdroższy abonament, za pierwsze 3 miesiące zapłacisz o 10 zł mniej.

3 pierwsze promocyjne miesiące w abonamencie lajt mobile

Operator ten oferuje 3 opcje abonamentu: No limit M za 19,99 zł/mies.Numer 1! za 29,99 zł/mies. oraz No Limit L! za 49,99 zł/mies. We wszystkich planach połączenia, SMSy i MMSy są nielimitowane. Różnica jest tylko w ilości gigabajtów do wykorzystania, czyli odpowiednio 10 GB, 60 GB i 300 GB (100 GB taryfy dziennej w godz. 8:00-1:00 i 200 GB taryfy nocnej w godz. 1:00-8:00). W dodatku mając abonament Numer 1! lub No Limit L! uzyskujemy dostęp do sieci 5G na zasięgu Plusa

W nowej promocji pierwsze 3 miesiące są tańsze o 10 zł, więc opłata za taryfę No limit M wynosi 9,99 zł/mies., a za No Limit L! 39,99 zł/mies.

Abonamenty do wyboru w ofercie lajt mobile
Abonamenty do wyboru w ofercie lajt mobile

Aby skorzystać z promocji wystarczy wypełnić formularz na stronie lajt mobile i przenieść do operatora swój numer lub wybrać nowy.

Lajt mobile jest operatorem wirtualnym korzystającym z infrastruktury Plusa. Oferuje usługi w ramach abonamentu i na kartę klientom indywidualnym i biznesowym.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.