Dziś ostatnia szansa na 2x więcej GB w T-Mobile i Heyah!

Dziś ostatnia szansa na 2x więcej GB w T-Mobile i Heyah! (t-mobile)

U wielu operatorów Black Friday trwa dłużej niż tylko jeden piątek w roku. Dziś jest ostatni dzień, aby skorzystać z promocji T-Mobile i Heyah przygotowanej dla użytkowników ofert na kartę.

Jak odebrać podwojone gigabajty od T-Mobile i Heyah?

Ze specjalnej okazji na Black Friday mogą skorzystać klienci T-Mobile korzystający z taryfy GO! oraz klienci Heyah korzystający z taryfy Dniówka. Po doładowaniu konta w dniach 25-28 listopada 2022 roku przez aplikację Mój T-Mobile lub Moja Heyah użytkownicy dostaną bonus w postaci podwojenia pakietu internetu odpowiadającego wysokości doładowania. 

Dla przykładu w T-Mobile zasilając konto kwotą w wysokości 5-9 zł, otrzymamy 4 GB zamiast 2 GB, które są standardowo w tym doładowaniu. Im wyższe doładowanie, tym większy bonus. 

Bonusowe gigabajty za doładowanie w T-Mobile
Bonusowe gigabajty za doładowanie w T-Mobile

W Heyah za doładowanie w wysokości 5 zł można dostać aż 10 GB (5 GB w standardowej ofercie “Gigabajty od Heyah” + 5 GB w promocji na Black Friday). Wysokości bonusów za poszczególne doładowania pokazuje poniższa tabela:

Bonusowe gigabajty za doładowanie w Heyah
Bonusowe gigabajty za doładowanie w Heyah

O wysokości przyznanych GB i czasie ich ważności poinformuje SMS od operatora. Z promocji można skorzystać wielokrotnie w czasie jej trwania.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.