Nawet 2000 GB w prezencie dla klientów Plusa i Plusha

Nawet 2000 GB w prezencie dla klientów Plusa i Plusha (Plus)

Klienci mający ofertę Plus lub Plush na kartę będą zadowoleni. Wystarczy, że będą regularnie doładowywać konto, by dostać aż 2000 bonusowych gigabajtów w ciągu 12 miesięcy.

Jak zgarnąć nawet 2000 GB na lata?

Zasada jest taka sama dla klientów Plusa i Plusha. Wystarczy regularnie (minimum co 30 dni) doładowywać konto kwotą o wysokości 40 zł. W ramach tej usługi otrzymasz bezpłatne połączenia, SMSy i MMSy oraz internet - 35 GB z pakietu i 15 GB z terminowego doładowania, co daje razem 50 GB co 30 dni. Do tego Plus i Plush dokładają +150 GB miesięcznie. Jeśli będziesz korzystać z tej promocji nieprzerwanie przez 12 miesięcy, otrzymasz dodatkowy bonus - 200 GB. 12 pakietów po 150 GB plus extra bonus 200 GB na koniec roku daje razem 2000 GB, które się kumulują i są do wykorzystania przez lata.

W Plusie i Plushu wystarczy regularnie doładowywać konto, by dostać gratisowe gigabajty
W Plusie i Plushu wystarczy regularnie doładowywać konto, by dostać gratisowe gigabajty

Promocja obejmuje także mniejszą kwotę doładowania - pakiety za 30 i 35 zł. W nich oprócz nielimitowanych połączeń, SMSów i MMSów mamy odpowiednio 30 GB i 40 GB internetu plus promocyjne 100 GB na miesiąc. Przy nieprzerwanym doładowywaniu przez 12 miesięcy, otrzymasz dodatkowe 300 GB. Razem daje to 1500 GB do wykorzystania przez lata.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.