Nowy cennik w T-Mobile

Od jutra 9 sierpnia 2012 roku w życie wchodzi nowy cennik usług w T-Mobile, który swoim zasięgiem obejmie użytkowników ofert: Tak Tak, Tak Tak – T-Mobile na kartę, Internet na kartę blueconnect, Blueconnect starter.

I tak od jutra użytkownicy ofert na kartę w T-Mobile będą płacić 4 grosze za każdorazowe sprawdzenie konta za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta (tel. *9602), Ekspresowego Kodu *101# oraz numerów *9898, *9797, *9602.

 

Do tej pory klienci mogli sprawdzić w ten sposób konto bezpłatnie. Obecnie bezpłatnie stan konta będzie można sprawdzić przez Internet korzystając z Internetowego Biura Obsługi Abonenta. Dodatkowo dostępna będzie opcja aktywacji darmowej usługi SMS. Użytkownik dwa razy w miesiącu otrzyma informację o aktualnym stanie salda.

Ponadto operator T-Mobile będzie pobierał od użytkowników T-Mobile na kartę, dodatkowe opłaty za sprawdzanie stanu konta i jego ważności.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.